reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

reklama
Ja dołączę się do grona odradzających ;) Dostaliśmy nawilżacz od Rodziców i użyliśmy go raz czy dwa. Nawilżacze ultradźwiękowe + krakowska woda = osad na meblach albo ścianach (zależy przy czym nawilżacz stoi). W zimie suszymy pranie na kaloryferach albo napełniamy wodą takie ceramiczne pojemniki, które wiszą na kaloryferze. No i często wietrzymy mieszkanie. Pomaga :)
 
Jakby któraś z Was szukała fajnej torby do wózka to polecam nowo otwarte stoisko w M-1, koło H&M. Mają super torby Skip Hop i takie męskie, dla tatusiów. A do tego różne fajne gadżety. Mi najbardziej podobały się smoczki do których przymocowana jest mała przytulanka, ale niestety moja córcia jest już na to za duża, bo te smoczki są dla dzieci do 6 miesiąca. Ale są naprawdę super :) Mają też fajne zestawy dla dzieci talerzyk i miseczka z motywem zwierzątek. Zastanawiam się właśnie, czy małej takiego nie kupić, choć ma już w domu 2 inne. Pani sprzedawczyni powiedziała mi, że dopiero co się otworzyli i jeszcze nie mają całego asortymentu, polecała zaglądnąć przed Mikołajem bo mają mieć jakieś super zabawki dla maluchów.
 
Ja też zastanawiam sie nad kupnem nawilżacza, jak któras z Was ma jakiś fajny, godny polecenia to proszę polecić, sama w temacie zielona jestem :happy: Narazie radzę sobie recznikami, ale zaraz wysychaja i trzeba znowu namaczać, wieczorem jeszcze ok, ale w nocy juz się nie da i jest dramat.
 
Witam,
reprezentuję firmę sprzedającąm.in. nawilżacze powietrza. W naszych produktach zastosowanoultrdźwiękową technologię powodującą, iż zamontowane wewnątrzultradźwięki rozbijają cząsteczki wody tworząc mgiełkęnawilżającą powietrze, co więcej, urządzenie działa bezgłośnie.Bezpieczeństwo użycia zapewnia automatyczne wyłączenie przy zbytniskim stanie wody. Poza tym nasze nawilżacze wzbogacone zostały okompozycje zapachowe, nastrojowe barwy światła i odprężającedźwięki mające nieoceniony wpływ na nasz nastrój. Zapraszamy nanaszą stronę internetowąNawilżacze i oczyszczacze powietrza - Internetowy sklep medyczny - Horn Wellness Group - nasz asortyment: aparaty do masażu, ciśnieniomierze, fotele masujące, inhalatory, irygatory, kompresy, nebulizatory, stetoskopy, stymulatory, szczoteczki, sz
 
Polecam mega wielki ciucholand BIG-a na łągiewnikach taki ogromny czerwony pawilon ulica nazywa się chyba Cegielniana. Wycenione rzeczy w suuuper stanie i naprade za grosze!
 
reklama
Podbijam temat, z tym że pytanie brzmi gdzie znajdę komis z wózkami. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź.

Pozdrawiam :)
 
Do góry