reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

Pani Ala Kraszewska w zakładzie Image. Mnie sie jeszcze nie zdarzyło byc nie zadowolonej, wlasnie ją mogę polecić smiało, bo jak mnie obetnie, to włosy po umyciu prawie same sie układają, poza tym babka umie doradzić co by było dla nas dobre.... Mnie sie w każdym razie sprawdza, wiec z czystym sumieniem mogę ją poradzić
Oto jej strona Studio Fryzjerskie IMAGE w Krakowie - ul. Librowszczyzna 3
Niestety to nie na Prokocimiu tylko w centrum obok ul. Wielopole,wiec pewnie nie tak blisko ciebie
 
reklama
Józefino jeśli chodzi o używane wózki, to na pewno w Wieliczce są ze dwa komisy gdzie można coś dostać: jeden jak się idzie do Ośrodka Zdrowia - ul.Szpunara - taka mała budka po prawej stronie, zawsze coś stoi wystawione. Swojego czasu był też komis po przeciwnej stronie ulicy kawałeczek dalej ale nie wiem czy jeszcze jest. Następny jest jak się jedzie od skrzyżowania ze światłami w górę w stronę rynku - po lewej stronie komis z ciuszkami dla dzieci, czasem jakieś wózki też są ale ile to nie wiem bo rzadko tam bywam.
Ten komis co pisałam w poprzednim poście jest w Gdowie - sklep Śpioszek: Śpioszek - O nas tu masz nr telefonu do nich, przed wyprawą radzę zadzwonić i zapytać czy mają coś wartego uwagi bo to też zależy ile osób im przyniesie wózki w komis.
Poza tym warto też poszukać np. na krakow.gumtree.pl też zawsze coś się znajdzie za rozsądną cenę :)
 
W tym sklepie o którym pisałam wcześniej - w M-1 mają dużo toreb. Jak byłam z miesiąc temu to mieli trochę klasycznych, czarnych i trochę kolorowych. Nie wiem jak jest teraz, bo nie byłam tam dawno..

A jakby któraś potrzebowała to w Realu mają promocję na Pampersy - ja dziś kupiłam w Krokusie dużą paczkę rozmiar 4, 162 sztuki za 109zł..
 
Witam, jestem nowa w Krakowie i poszukuję dobrego fryzjera na Ruczaju. Czy ktoś może mi coś doradzić? Nie chcę sobie zrobić omyłkowo bałaganu na głowie:tak:
 
Polecam studio Malgorzaty Babicz na Borsuczej. Sa rewelacyjni i baaardzo drodzy. Ale generalnie warto.:cool2:
 
ja moge polecić studio fryzur Bohema na ulicy szwai i trendy na ul. chmieleniec, a tam fryzjerke Kasie, słyszałam, ze w stylowni na miłkowskiego jest fajnie, jak ktos lubi nowoczesne ciecia, a za takimi nie przepadam, wiec nie bylam
 
reklama
Do góry