reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

widzę , że rozmiarowo to u koleżanek podobnie ;) ja tez nosiłam C, teraz juz mam D, a niebawem pojawi sie i E, bo D tak w sam raz, a, że urosna jeszcze to wiadomo ;) Te za małe zapakowane juz i schowane, żeby mnie nie drażniły i jestem na etapie wymiany na większe modele. Narazie kupuję z fiszbinami, bo jeden ciążowy, który kupiłam sprawia , że czuję, jakbym dysponowała nie biustem a rozlewającymi sie wymionami - za przeproszeniem ;))) przepraszam dziewczynki za określenie, ale to, jakos najbardziej mi pasowało ;/ ;)
 
reklama
dariaa fajny brzucholek i świetny pomysł na zdjęcia :) tez chcialabym taką sesję, ale niestety mój mąz malo kreatywny i ... no cóż... leniwy ;/ chyba, że go przyduszę kiedys, to może się uda ;)))
 
Daria - wiem, że się powtórzę, ale zdjęcia super:tak:
salsera - taką gumę właśnie wyciągnęłam z moich jeansów ciążówek, bo mam z wysokim panelem i zakończone były gumką do regulacji, ale mam taki wrażliwy żołądek, że ta guma mnie drażniła i w końcu ją wyciągnęłam.

Co do staników - w pasmanterii za grosze można dostać te przedłużki. Ja teraz się cieszę, bo nosiłam małe B, czasem większe A...i puschupy, więc nie miałam czym się chwalić, ale teraz wszystkie wypychacze wyciągnięte i B z przedłużką w sumie jest za małe... ogólnie mnie to cieszy, M zachwycony jak mu żona pięknieje w ciąży, ale chyba bedę musiała zainwestować w nowy stanik - a to już mnie tak nie cieszy ;-)

wstawiam moje wczorajsze, wieczorne fotki:
18.jpg18tc.jpg

teraz dojrzałam, że na tym drugim zdjęciu jestem jakas nieproporcjonalna :/
pewnie dlatego, że M robił je ze swojej wysokości dwumetrowca hehe
 
Hej Dziewczyny, śliczne te wasze brzusie, takie juz okrąglutkie :-) Ja tez wrzuce swoj bo juz jest duzo wiekszy w porownaniu do ostatniego zdjecia hehehe. Co do rozmiaru piersi to ja zaczynałam z DD a już mi wyplywaja, wiec na pewno E już mam, albo i lepiej. Szukalam juz nowego stanika ale jeszcze nie trafilam na wygodny i w odpowiednim rozmiarze :p Musze chyba do jakiegos specjalistycznego sklepu sie udac.
 
śliczne nowe brzuszki:) daria gratuluje kreatywności:) i zgrabnych kragłości ciążowych
lepidoptera- jesteś drobna , więc pewnie dlatego tak dziwnie wyszła druga fotka robiona "z góry", ale brzusio już widoczny i zdecydowanie ciężarówkowy.
Zazdroszczę Wam już sporych brzuszków, chociaż mój też chyba się nieco zaokrąglił ostatnio:tak:bo cisnęły mnie wczoraj ubrania i ogólnie jakaś drażliwa jestem.Swędzi mnie i uciska wszystko, najlepiej mi bez niczego :-) Planuje zrobić sobie zdjęcia na 20 tydzień, więc jeszcze parę dni.
 
Dziewczyny super brzuszki ... TO fajne jak kazdej z nas inaczej rosna. Ja jeszcze mam troche swojego tluszczyku czekam az to sie ladnie przeksztalci w taki ciazowy brzuszek to tez zrobie nowe zdjecia.
 
reklama
Do góry