reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

zanka dobra weźmiemy poprawkę na ten wieczorny brzuszek i czekamy z niecierpliwością na fotkę:)
 
reklama
Piękne brzuszki! I te małe i te większe.

I dałam się podkusić i zmierzyłam się w biodrach... dramat, nie wiedziałam, że przybyło aż tyle :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
A ja zważyłam się wczoraj i zmierzyłam, wydawało mi się, że strasznie mi brzuszek urósł. Okazało się, że schudłam kilogram a obwód brzuszka nie zmienił się od trzech tygodni ani o milimetr.....
 
Ja zauważyłam, że idę do przodu skokami. Jak nie miałam brzucha to nie miałam a potem nagle fik i już jest i na wadze 1,5 do przodu. Teraz znów od 2 tyg. waga stoi i brzuch też raczej. No chyba że objem się bigosem czy fasolką :D Za to piersi... Pisałyście gdzieś kiedyś, że na brzuchu już spać nie możecie bo brzuch...Ja nie mogę bo cyc :zawstydzona/y: Musiałabym sobie dołki ze dwa wydeptać na ten bufet. Jeden rozmiar mam więcej już na bank a może i więcej. A gdzie koniec? :szok:
 
reklama
Do góry