reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

jolek zasmucę Cię ... bo ja też nosiłam C no i w 1 ciąży doszłam do DD i jeszcze mi cycki wypływały..
teraz jak widziałaś też już mam pierś nie małą... chodze w D narazie (a raczej jeszcze się wciskam) ale wiem ze zaraz będę musiała kupić nowe staniczki... - tamte wywaliłam bo mnie straszyły w szaffie:sorry2:
 
reklama
no to razem idziemy w przód... Ja się boję moje D z poprzedniej ciąży wywlec z dna szuflady :D Najgorzej jak "podrosnę" jeszcze ale nie pod biustem bo wtedy to już nie wiem gdzie kupię sobie staniki bo ja mam ledwie 75. Może przytyję do 80 :D

Swoją drogą odeszłyśmy w temacie od brzuszków ale to też okrągłości hihihi
 
Ja juz waga 4 kg na plusie :/
I tez sporo poszlo w cycki, wczesniej dosilam C lub D , teraz nie mogłam znalezc odpowiedniego stanika, w koncu kupilam E, ale i tak jest przymaławy :/

Brzuch tez mi wywaliło od kilku dni , co mnie skłoniło do nowych fotek
Pobawiłam się troszke i o to co mi wyszło :

ulubione spodnie .. dawno nie nosiłam fakt.. i chyba już nie ponoszę ..
Kolaże5.jpg
i takie :
brzuszek.jpg
 
daria super sesja....:tak: zawsze taką chciąłam sobie zrobić, znaczy zawsze sesję chciałam sobie zrobić

zazdroszczę wam ze możecie sobie tak popstrykać..
a ja co?? nawet jak sobie przeiwąże wstążeczkę w koło brzucha albo nnawet położę buciki.. to co..
wyśmieją mnie ... :sorry2:
 
oj to ja mialam zawsze 75D a teraz to conajmniej rozmiar wieksze. Mam spory problem z kupieniem bawełnianego stanika. U mnie mala miescina i w bieliznianych przewaga miseczek B i C :-(. A bawelniane to albo dla czternastolatek("0") albo dla czterdziestolatek (90F) :((( Ze sklepu internetowego zamówiłam 80E ale miseczka na mnie tylko tylko :baffled:
I nie wiem czemu ale mój P. z tego powodu nie rozpacza :)
 
dariaa fotki super. Brzuszek też już ładnie widoczny:)
Marzenko pod biustem jak się stanik mały robi to takie przedłużki można kupić
wisienka mój M też szczęśliwy, chyba,że nie pozwalam dotknąć bo bolą to wtedy marudny
 
ja sie boje Jolek w drugą stronę. Że miseczki rosną a pod nie... U mnie w sklepach miseczki rosną wraz z obwodem. A ja nie.
 
hhhahaha ja zamiast marzena to chciałam napisac "miseczka" :zawstydzona/y::-D
więc marzena ja mam ten sam problem.. u nas te staniki takie ciulowe że szkoda słów...

wisienka mój tez się cieszy jak widzi że coraz większe ale jak już warczę to mówi no dobra dobra już przestaję:-p
 
reklama
dariaa - mam mi kupiła taką gumę w pasmanterii którą tobie tez polecam. Guma ma na całej długości dziurki do guzików, wystarczy odciąć kawałek powiedzmy 10 cm, na jednym końcu przyszyć guzik, i mamy regulowaną przedłużkę do spodni. Takich, w które ogólnie wchodzimy ale się nie dopinają :) Tyle że wiadomo - dłuższe sweterki do tego. Widziałam takie zestawy tez na allegro, kosztują 99 zł bo to w różnych kolorach i w ogóle, a mama za 1,5 metra gumy dała całe 1,5 :)
 
Do góry