reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Komentarze do zdjęć naszych pociech :-)

reklama
Ja juz czasami nie mam sily bo on wlazi wszedzie tam gdzie nie moze i w najgorsze jakies male katy:)) psoci jak sie tylko da, a Julke caly czas ciagnie za wlosy. Ja niewiem co mam za lobuza:))
 
ola ... żeby zasnąć podczas obiadu, kto to widział :-)
zuza ... ale mina cwaniaka na tym foto w łóżeczku ... "chętnie bym coś przeskrobała" :-D No i ślicznie Wam razem! :tak:
madiu ... no proszę, kolejny przystojniak, elegancko się prezentujecie! :tak:
 
Dziewczyny ja to nie naleze do osob co zachwycaja sie kazdym dzieckiem ale szczerze powiem ze nasze marcjanskie bobasy sa najpiekniejsze,bez dwoch zdan:-):tak:
 
reklama
wredniak wow jakie Gabi ma zębiszcza! I ten uśmiech od ucha do ucha :) Super jest!
ancia Wiktor tonący w piłkach też niczego sobie :)
madziulka twój chodzący bez pomocy nikogo Olaf za każdym razem mnie zniewala :) No i dobrze że jest kojec i można łobuziaków zamknąć na chwilę :)
 
Do góry