reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do zdjęć naszych pociech :-)

wredniak ... pisałam Ci już kiedyś że Twoja Gabi przypomina mi moją Malwi, prawda? :-D Śliczna z Niej dziewczynka i widać bardzo radosna! :tak: A te ząbki są mega! U nas narazie widać dolne jedyneczki
 
reklama
Wredniak- Gabi slodziutenka a jej piekny usmiech bedzie zniewalal wszystkich przez cale jej zycie!!!!
Ancia- Wiktorek dumny i wesoly w towarzystwie masy kolorowych pileczek:)SUPER! My tez bylismy i Olaf najbardziej zachwycil sie zjezdzalnia do pileczek...Julka brala go na kolana i jazda na dol:)
 
Dzięki Kobietki za miłe słowa :-)
Gabi powala uśmiechem to fakt, a wiecie co jest najlepsze? że śmieje/uśmiecha się non stop, od momentu kiedy otworzy oczy, aż do momentu kiedy idzie spać :-) to po mamusi ma :-)

Lokata ja też uwazam, że Gabi i Malwi są podobne, nie tylko wizualnie, ale też często zdarzalo im się zachowywac podobnie charakterkiem co? :-D
Ola ostatnio jak bylismy na szczepieniu to pielegniarka mowi do mnie, żebym postawila Gabi na nóżkach to ona ją tak zmierzy na stojąco, zrobiłam wielkie oczy i mowie do niej, ze ona jeszcze nie stoi!, a ona do mnie "że jak to nie stoi roczne dziecko, nie stoi"?? :szok: hehe była pewna, ze przyszlismy na szczepienia po roku, a nie na dodatkowe pneumo :-p
 
wredniak ... oj myślę że charakterki mają podobne ... radosne są bardzo ale i swoje widzi mi się umieją pokazać :-)
 
lokata Malwina faktycznie non stop uśmiechnięta i do tego bystra, bo często zaczytana. Moja wszelkie gazety czy książeczki głównie do buzi wkłada a ja potem kawałki papieru muszę z niej wyciągać :angry:
 
Zuza Lokata KAsia piękne zdjęcia .... wiecie co dzieci są cudowne i przeurocze i ciągle chce mi się oglądać takie fajne bobaski a marciątka są po prostu prześliczne :)
 
reklama
Do góry