reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

hej, jestem, jestem ale trochę w biegu, odwiedziny znowu jedne, drugie, zakupy czas goni :p
oczywiście od kąd tylko na głos powiedziała, że się odchudzam to jakas katastrofa, wczoraj na wieczór cała czekolada, aż mi niedobrze było :szok:
ale od wtorku ruszam na 100%! obkupie się w warzywa, owoce i kefir <3 i będę działać!
 
reklama
hehe a ja trwam w ograniczeniu :)
Normalnie czekolady w domu, ciasto, delicje i nic :) Aczkolwiek zjem z 2 kostki czeko ale nie dwie tabliczki jak do tej pory :p
Czyli generalnie z jakiego pułapu startujesz teraz?
 
a u mnie jakas gastrofaza, no dramat :/ chyba zima jakas idzie hehehehhe i tłuszcz zbieram :p
ile waże to nie wiem bo aż 5 dni się nie ważyłam :p a wiadomo jak jest, mam nadzieje jednak, że jest jak przed świętami hehehehe :p
 
Ty to dobra jesteś, 5 dni się nie ważyła hehe, rozumiem miesiąc ale 5 dni? To ile miałaś sprzed 5 dni hihi ?
Pewnie jak zwykle mało bo ty zawsze mniej masz a jakbyś mega wielka była :-D:-D:-D
Mi to jak krew z nosa będzie szło bo wiem, że mój organizm teraz strasznie nie chce reagowac na cokolwiek. No ale zobaczę jak przez m-c efektu większego nie bedzie to albo zmodyfikuję dietę albo wrócę do starego trybu bo przecież męczyć się nie będę:-p
 
ojj na pewno mało nie mam :p :p zdziwiłabyś się hehehe
a na wagę wchodze często ale i tak juz rzadziej niż kiedyś ;-)

może kiedyś uda mi się dobić do 60tki..
wystarczyło by samozaparcia trochę, ale ja to łasa na żarcie jestem bo lubię i odmówić sobie nie umiem ;p
 
no ja chciałabym 60-tke osiągnąc ale jakoś nie umiem sobie tego na dzien dzisiejszy wyobrazić;-)Mniej bym nie chciała bo przy mojej budowie to bym naprawdę źle wyglądała. Kurcze mam szerokie ramiona i klatkę a wąską talię i wyglądam jak pływaczka olimpijska:-D:-D:-D Bo cycków tez nie mam ale co tam czy zniknie te kilka cm to już róznicy nie bedzie widać. Klata faceta hahaha:-D
 
hej,

ja za to mam bardziej chłopięcą ( męską heheh :p ) budowe bo nie mam zbyt dużego wcięcia w talii , w sumie nawet lubię to :p za to ramiona i doopa mniej więcej takie same hehe, chyba.. :p
cycki to osobny temat sama wiesz hehehehehe, tylko silikony przy ćwiczeniach by się utrzymały...

a gdzie reszta lasek? tylko na fb siedzą? :laugh2::-p
 
Cześć babeczki :-)
Ciągle Wam kibicuję :tak: jeszcze jakieś pół roku i znowu tutaj zawitam.
Na razie nie jest tak źle, na plusie 8,5 kg. Na pewno będzie co potem zrzucać. Ale w porównaniu z poprzednią ciążą jest dużo lepiej.

W końcu wiem kto mieszka w brzuszku (długo dzidzia nie chciała się ujawnić) - dziewczynka :-)
 
Hej, dołączę się do wspierania Was i proszę też o to samo :) Straciłam już 4 kg od listopada, teraz następne 5 przede mną i z tym już jest gorzej, ale dam radę!
 
reklama
witam dziewczyny,
u mnie spadki :)
Jednak rezygnacja z nadmiernej dawki cukru to jest to :)
Wczoraj zrobiłam sobie trening tabata i spodobał mi się :) Także gdzies go wplote w mój codzienny plan :)
kejtwo witaj,
widzę, że niedużo ci zostało. Jaki konkretnie cel, z jakiej wagi start oraz jaki wzrost. Napisz cos o sobie :)
 
Do góry