reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kolejne dziecko

Gosiu gratulacje dla Dominisia!:-)

rosmerta prześliczne zakupy:tak: Pod taką pościelą beżową z misiem śpi jeszcze Oliver, więc jeszcze aż tak z obiegu nie wyszłam, jak widzę:rofl2:

Ale Wam zazdorszcze tych małych cudeniek dla maleństwa,ale tylko tego,he,he...bo uwielbiam swoja półroczna córcię.Ciesze sie,że już nie jest noworodkiem.
Oj skąd ja to znam, ale czasem jak tak patrzę na tego swojego dwulatka, to szkoda, że muszę tracić tyle cierpliwości w porównaniu z tym co było na początku;-) Ale fakt przesypiania całych nocy bezcenny:-)
Jeszcze wszystko przed Wami Dziewczyny:-p
 
reklama
Brawa dla Dominisia.

Ale Wam zazdorszcze tych małych cudeniek dla maleństwa,ale tylko tego,he,he...bo uwielbiam swoja półroczna córcię.Ciesze sie,że już nie jest noworodkiem.
mam to samo hehe

Wolfia ja czekam z utęsknieniem na przespaną nockę od ponad roku niestety nie miałam okazji przespać choć jednej :/
 
jak pamiętam te nieprzespane nocki z Hubkiem, to pierwszą przespałam jak miał ponad dwa lata:-Dmam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i wcześniej zaznam tego luksusu:-)

a dzis popołudniu wizyta kontrolna u gin :tak:
 
Przypomniałyście mi swoimi postami, że rocznica mojej pierwszej przespanej nocy nastąpi 15 lutego, wtedy Wiki miała 3 lata i 16 dni i pierwszy raz poszła do przedszkola:tak:i nikomu nie życzę tak długiego oczekiwania na pierwszą przespaną nockę:eek:
 
Oj, ja jakoś nie przywiązywałam uwagi do tego ile razy nie przespałam i przespałam nockę...może dlatego, ze nie narzekałam...ja ogólnie w nocy często sie budzę...:sorry:

A ja po echo serca płodu jestem....pooglądałam sobie też wózeczki i łóżeczka na żywo...
Z maluszkiem wszystko oki, serducho zdrowe, całą reszta też bardzo dobrze, jak najbardziej prawidłowo - jak to pani doktor specjalistka się wypowiedziała...:tak:
No i zdradziła nam tajemnice płci - ma być córcia - jej zdaniem 100% pewne...jesteśmy w takim szoku, ze nie moge uwierzyć, boję sie uwierzyć, 21 lutego mam wizytę u mojej gin, jak potwierdzi to bede szczęśliwa...też na 100%
 
Mysia super, że wszystko z maleństwem ok, no i gratuluję wymarzonej córci:tak: oby na kolejnej wizycie sie potwierdziło:tak::-)

u nas też wszystko ok, ktg prawidłowe, tylko z ta moją szyjką cudawianki, bo w badaniu zwykłym gin juz myślała, że mam zupełnie skróconą, co nie byłoby dobre, ale na usg wyszło że ma ponad 3,5cm, więc do porodu jeszcze trochę;-) widocznie taka jej budowa i umiejscowienie, ze takie hocki-klocki wychodzą:rofl2: no ale grunt, ze ostatecznie wsio ok:-) kolejna wizyta za 2 tygodnie juz teraz, wtedy wymaz na paciorkowce
 
mysia gratuluje córci.
Rosmertasuper,że wszystko OK,Wyglądasz pięknie,dzidziolek zdrowy,teraz tylko przytulic szcześliwie maluszka.
 
reklama
Do góry