reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolejne dziecko

reklama
Wolfia , przyznaj sie co tak skutecznie podziałało?:sorry2:;-):tak::-D

:-D To że nie pracuje i siedzę w domu;-) Więc mogę to samo robić z dwójką:-p Bo później to nie wiem czy dałabym się przekonać (chciałam zacząć pracować i uczyć się). Serio u nas była debata sytuacyjno-finansowa i mój front wygrał:rofl2: Poza tym to chciałam mieć dzieci o niedużej różnicy wieku, żeby mogły się dogadać;-) Wiecie my taką decyzję podejmowaliśmy prawie rok temu, gdzie ja jeszcze karmiłam piersią, Victor nie przesypiał całych nocy i było przy nim dużo więcej pracy i się zdecydowaliśmy, i co najważniejsze poradziliśmy sobie:tak: Ułożyliśmy sobie plan działania na 9 miesięcy i nie było tak źle:-) Najtrudniejsza jest decyzja - później to już łatwo idzie;-) A i muszę powiedzieć, że teraz super dogaduje się z mężem. Dużo lepiej niż po narodzinach Vicka, gdzie sporo się kłóciliśmy, byliśmy oboje zmęczeni, mieszkaliśmy z mojego O. rodzicami:baffled: Faktycznie pierwszy rok po ślubie nie należy do udanych:zawstydzona/y: Na szczęście teraz jest już tylko lepiej:tak: Powodzenia i odwagi Dziewczyny:-)
 
Ojej a ja dopiero teraz zauważyłam tu zdjęcia małej :sorry2::zawstydzona/y:

ale urosła ci córcia Marzuś :szok: patrząc na suwaczek już niedługo roczek będzie mieć :szok: ale ten czas szybko leci :sorry2: fajnie że się razem dogadują :tak:
 
Podziwiam Was dziewczyny. Ja jakoś nie znajduję czasu na pisanie. Ciągle zajęta jestem albo dziećmi, albo domem. Wieczorem jestem już tak zmęczona, że o 21 najchętniej poszłabym spać.:sorry:
Dziś postanowiłam jednak, że w końcu do Was zajrzę i powiadomię o tym, o czym wiem już od ponad dwóch miesięcy. W październiku będzie nas więcej!!! :tak:Trzecie dziecko na trzecią rocznicę ślubu! :-)Termin mam na 22.10 a ślub braliśmy 21.10.
Czuję się bardzo dobrze (podobnie jak w poprzednich ciążach) i jeżeli poród będzie taki jak poprzednie, to będzie super.:tak:
Bardzo, bardzo się cieszymy, bo chcieliśmy mieć trójeczkę a czasu niestety nie mamy na to, by robić między nimi odstępy. Chociaż czasem, jak patrzę na te moje dwie iskierki, których wszędzie pełno, to zastanawiam się, jak ja sobie poradzę z trojgiem. Ale ponieważ z natury jestem optymistką, to zaraz wiem, że będzie dobrze.
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo serdecznie. Tym, które się wahają mówię - spieszcie się z decyzją, bo dzieci to naprawdę wielki, wielki skarb!:tak:
 
02. kwietnia Ania skończyła roczek. Załączam zdjęcie jak zdmu****e świeczkę. Prawda, że urosła???!!! :tak:Małych dzieci już nie mamy, więc... :-)
 

Załączniki

  • IMG_0631a.jpg
    IMG_0631a.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 39
Tak przegladam forum a tu taki optymistyczny post! Marzuś- wszystkiego najlepszego, gratulacje! a dla nowego, trzeciego brzuszka: baloniku nasz malutki rośnij zdrowy, okrąglutki:)
Pozdrawiam,
Ludzikowa
 
W październiku będzie nas więcej!!! :tak:Trzecie dziecko na trzecią rocznicę ślubu! :-)Termin mam na 22.10 a ślub braliśmy 21.10.
Ogromne gratulacje Marzuś:tak: Jestem pełna podziwu dla Ciebie:-)

02. kwietnia Ania skończyła roczek.
Życzymy Ani z okazji jej 1. urodzin
samych pogodnych i szczęśliwych dni,
uśmiechu od ucha do ucha,
postępów w nauce bycia coraz "większą" dziewczynką
i bajecznych przygód z rodzeństwem:biggrin2:
082.gif

 
Marzuś, gratuluje kolejnego dzieciaczka.
A dla Ani z okazji jej urodzin duzo, duzo zdrwia, beztroskiego dziecinstwa i wspanialych przyjaciol. :tak::tak::tak:
 
reklama
Marzuś gratuluję kolejnego Bąbla i cudownych obecnych dzieciaczków.Mam nadzieje,że wkleisz nam kiedyś fotkę całej trójeczki.
A dla Ani stooo laaaat w szczęściu i radości!:tak:
 
Do góry