reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dziewczyny taką prośbę otrzymałam, może Wy pomożecie :-)
Więc jeśli to mozliwe to bardzo proszę o zmaieszczenie poniższego tekstu w odpowiednim miejscu na Waszym forum.

"Jestem mamą z Krakowa. Jadę z Zosieńką na 6 tygodni do Karwi. Ze względu na silną alergię u Zosi, nie mogę żywić jej warzywami i mięskiem sklepowym, faszerowanym wolę nie wiedzieć czym...
W zwiazku z tym mam prosbę. Czy mogłybyście podać mi adresy sklepów z ekologiczną żywnoscią w okolicy niezbyt dalekiej od Karwi - Trójmiasto, Władysławowo, Rumia, Puck, sama nie wiem gdzie jeszcze. A moze jakieś gospodarstwa ekologiczne znacie, gdzie mogłabym sobie zamówić produkty?
Zależy mi zwłaszcza na mięsku (jagnięcina i królik), warzywach i jabłkach oraz gruszkach konferencjach. I jakimś dobrym chlebku - jakaś piekarnia? Nabiału Zosia nie moze jeść.

Po sprawdzeniu składów w słoiczkach gerbera, bobovity i hippa okazało sie, ze Zosia moze jeść tylko jeden gerbera i jeden hippa, które mają w składzie mięso. A na 6 tygodni mięsa na wyjazd nie przywiozę.

Bardzo proszę o pomoc."

sklep ze zdrową żywnością jest w rumi w auchan

mrozone mięsko z krolika bażanta czy perliczki są dostępne w makro*gdynia), bomi alma....
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj byłam u gina i niestety szyjka skrócona do 1cm, wiec kiepsko. Od dzisiaj biore Isoptin + fenoterol. Do tego żelazo, bo kiepskie wyniki, + magnez, no-spa i moj euthyrox, wiec ogolnie pól apteki... masakra...
Gin mi kazał wytrzymac jeszcze minimum 2 tygodnie w dwupaku, wiec mam nadzieje ze sie uda... Ehhh zestresowałam się. No i teraz musze juz wszystko przygotowac na 100% bo nie wiem kiedy wybije godzina zero... Ehhh mam nadzieje ze przy tych lekach wytrzymam jeszcze troche...

No i na pocieszenie dzisiaj zaliczyłam fryzjera, zeby podciac włosy, a jutro robie małą sesje z brzuszkiem, chociaz czuje sie spuchnieta, brzydka itd, ale chce miec pamiatke, bo juz raczej w ciazy nie bede...
 
Witam wszystkie mamusie z Trójmiasta :-)
jestem na tym wątku pierwszy raz, a sama też mieszkam w Trójmieście, pomyślałam, że fajnie tu poznać jakieś mamuśki z okolic i umówić się kiedyś na spacerek :tak:

Cześć :)


W biopiekarni jest chleb mleka tam nie ma.Wiem,że jest w Gdyni na Świętojańskiej i koło dworca PKP.I tak jak Ania pisała bardzo fajny sklep jest w porcie rumia :)



Iza to fajnie,że pomogłam ;)

Cris my ten ciemniejszy wypiekacz dostaliśmy od WAS wszystkich w prezencie ślubnym i bardzooooooo go lubię :)
Świetne z niego ciasto na pizze wychodzi,jak wieczorem ustawię wypiekacz to rano budzi nas zapach świeżutkiego ciepłego chlebka :) mniam mniam...

Padnięta jestem.Wciągam teraz wino zaraz idę się myć i spać.

Niby nic takiego nie robiłam,a czuje się zmęczona.Wieczorem znowu płakałam jakoś mnie tak naszło...

Miłej nocki


EDIT

Martyna trzymaj się.Mam nadzieję,że leki pomogą i malutka wytrzyma w brzuszku jak najdłużej :-) Jakbyś czegoś potrzebowała to pisz :-)
 
Martynko grunt to się nie denerwować, nie chodzić za dużo - szczególnie po schodach, nie jeździć po wertepach i zero seksu....niestety ale to może przyspieszyć poród. Z taką szyjką możesz jeszcze spokojnie pochodzić tylko się nie przemęczaj!!! Oby dotrwać do 36 tyg to już będzie spoko :) Udanej sesji!
Marcia jeszcze nie raz popłaczesz ale lepiej jak z siebie wyrzucisz niż będziesz tłumić.:*
Witam just boogie.
 
Marta: i właśnie zdecydowałam się na ten, zanim Twój wpis przeczytałam :-) A napisz mi czy on bardzo hałasuje?
Martyna: trzymam kciuki, żeby mała się w brzuchu jeszcze trochę powierciła :-) No i wiadomo czekam na efekty sesji, niech zgadnę, kto bedzię autorem ... hmmm....

Dobra uciekam się uczyć, spokojnej nocki!
 
My już od 6.40 na nogach.Oczy same mi się zamykają :(

Cris ten wypiekacz troszkę hałasuje,ale nie jakoś nadmiernie.Zresztą to chwilka, wymiesza a później to wyrasta i się piecze.Ja jestem wyczulona na hałas a rano jak się chlebek robi to mi nie przeszkadza.

Idę się obudzić...
 
reklama
Do góry