reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Dzięki dziewczyny za pomoc. Ja oczywiście wcześniej szukałam po sieci tej zdrowej żywnosci, ale zależało mi na sprawdzonych sklepach i Waszych opiniach.

mam jeszcze pytanka:
- czy Biopiekarnia to ta, w której sprzedają też gotowe zrobione kanapki ? jest taka naprzeciwko PKP w Gdyni...
- czy Auchan w Rumii jest w tej wielkiej galerii handlowej przy głównej drodze z Władziowa na Gdynię?

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 
reklama
kora nie wiem czy w tej biopiekarni sprzedają gotowe kanapki,ale jest wielki napis biopiekarnia.Wiem,że sprzedają tam ciasta ciastka chleba kawe,ale kanapek nie widziałam...chociaż dawno tam nie byłam :)

Co do rumii to ten sklep jest w tej galerii PORT RUMIA(przy gównej drodze) na przeciwko kas auchan :)
 
Dzięki dziewczyny za pomoc. Ja oczywiście wcześniej szukałam po sieci tej zdrowej żywnosci, ale zależało mi na sprawdzonych sklepach i Waszych opiniach.

mam jeszcze pytanka:
- czy Biopiekarnia to ta, w której sprzedają też gotowe zrobione kanapki ? jest taka naprzeciwko PKP w Gdyni...
- czy Auchan w Rumii jest w tej wielkiej galerii handlowej przy głównej drodze z Władziowa na Gdynię?

Jeszcze raz dzięki za pomoc.

no mozna jechać w różny sposób , ale włąsciewie tak z półwyspu na gdynie , tam jest taki zjazd.
a ja sie zastanawiałam jeszcze bo może do Gdyni bedzie ci za daleko to może w rumi są jakieś biopiekarnie jak nie wejherowie....i nie raz w zwyklym mięsnym kupowalam mięso no ale zamrożone , np kumer , no nie pamiętam już nazw

powodzonka!
 
hej laseczki:)
marta super, że sprawa z mieszkaniem ruszyła:)
martynka trzymaj sie kochana! uwazaj na was. ja przez 3 tygodnie chodziłam z cm rozwarciem w końcu mi wywoływali, więc bądz dobrej myśli.
u nas juz w porządku. w sobote młody zaczął kuleć, okazało się, że miał jakiegos wirusa i rzuciło sie na stawy. biedak. ważne, że juz ok:)
minka, a co z małą, że ma diete?
my po spacerku teraz damiano śpi, idę go przykryć.
miłęgo popołudnia:)!
 
Hej dziołszki!

Cris jasnowidzu :) Wpadnę kiedyś na chrupiący ciepły jeszcze chlebuś :)

Martynka - tak narzekasz a dzisiaj to myślałam, że mnie nie wypuścisz, tak Ci się fajnie pozowało przed obiektywem hihhi :-D Fajna ta galeria malucha, Pati nie chciała wyjść.

Marta i reszta - to może jutro oceanarium? Co Wy na to? Ana nie martw się, że nie czekam na Ciebie, potem się chętnie wybiorę jeszcze raz :)

Kupiłam dziś Patce wiosenne butki, jeszcze poszukam czapki bo zeszłoroczna na czubek głowy tylko wchodzi ;) No i młoda jakiś katarek załapała, chyba ją podziębiłam bo ciągam ją po dworzu w różnej pogodzie.
 
Ania :-)

No i słuchy jakieś chodziły o wyganianiu zimy... Jolka, Beata :D

Ja w tą sobotę bawię się na urodzinach szwagra w Kolibie, może dołączycie?
 
Hello ,
Kurcze ja do oceanarium dziś nie , bo obiecałam mamie,że przyjadę. Jutro mam wolne....Do Koliby niestety nie dołączę.... za to 2 kwietnia realne.

Anja pisałaś kiedyś,że miałaś zielony kolor do pokoju Nadusi, jaki teraz masz - też będziemy mieć flugera i chcę jakąś zieleń(masz nr i kolor może zapisany) ,bo Tymi i tak jest wysokoenergetyczny i kolorowe ściany tylko to potęgują. Potrzebuję coś wyciszającego ale nie mdłego :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martusia, Pati mi się rozłożyła... Wczoraj był katar, a dziś doszła temperatura... Siedzimy w domu, a taka piękna pogoda za oknem. No trudno, najważniejsze że w porównaniu z poprzednią zimą w tym roku dzieci prawie wcale mi nie chorowały.
 
Do góry