reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

nadia juz od roku nie spi, czasmi sie walnie albo zasnie przypadkiem w samochodzie, przez to popoludniami jest wsciekla jak osa ze zmeczenia.
 
reklama
No to skończył Ci się spokojny czas Melodie, który wspominam z rozrzewnieniem, gdy Pati tylko leżała i nie robiła w domu armagedonu ;) Chociaż dziś i wczoraj mile mnie zaskoczyła bo posprzątała na moją prośbę zabawki.
Aaa i gratulacje z powodu wyprowadzki od teściów! Też u swoich mieszkałam i ta ulga gdy przenosiliśmy się na swoje, małe ciasne ale własne :))

Pati nadal potrzebuje drzemki bo może spać 2-3 h w ciągu dnia i jak nie śpi to widać że zmęczona bardzo. Natomiast jeśli spała w ciągu dnia to potem wieczorem była walka o pójście spać i przespanie nocki, a ja jestem wieczorami padnięta i nie mam sił ani cierpliwości na walkę - więc "wyłączyłam "drzemki ;)

Ja nie moge się doczekać kiedy rozpakuję ostatni karton. Ahh. Rok tutaj to było piekiełko.

Tak narzekałam, że mały nie chce tyłkiem ruszyć jak wszyscy wkoło już raczkują. mam za swoje :-D Oczywiście to miłe jak on zasuwa jak żołnierzyk ale.. nie w trakcie przeprowadzki. Nie potrafię nad nim zapanować. Czekam aż mama przyjedzie mi pomóc trochę wieczorem. Pobawi się z nim a ja dokończę pakowanie.

To jest to. Jak ta mała diablica się wyspała to potem harcowała do 23. :-D
 
Dominika- co tam u Was? Jak Julianka i jej dieta? Pati w zabawie ciągle mówi "julia, Julia" nawet jak piosenki śpiewa.

A ja siedzę sobie w pracy i klikam :))
Dzięki za pamięć! Uczymy się jeść nowe produkty i próbujemy coś tworzyć z tych co możemy jeść... buzka odrobinę ładniej wyglada, ale to zapewne większa zasługa nowej maści! Rączki też smarujemy ale tam jest gorzej...
 
nasz dzisiejszy spacer skonczyl sie w salonie samochodowym, dlugo nam zeszlo gabi sie obudzila, nadia zaczela sie denerwowac i wrocilismy do domu.piekne slonce wiec mzoe jeszcze z gabrysia wyjde
 
Dominika trzymam kciuki ,jeszcze troszku potrwa zanim sie wyeliminuje wszystkie alergeny z organizmu

u mnie tez słonko super pogoda , 2 godziny na dworzu , w końcu Czarek mógł skorzystać z placu zabaw na terenie przedszkola , bo tak nie mozna wejść a tu innego nie ma...

ja dziisaj samotny wieczór mam ....mężus ma męski dzien , wieczorem jakaś walka i browaryyy...."(

Marta , Emka to cudo to zwykla drożdżówka , z owocami leśnymi , dzisiaj z jagodami i kruszonka ..mniam
 
Hej. Ja dzisiaj po szkole, jeszcze jutro i za tydzien znowu, wszystko mnie boli, nie wiem co ze soba zrobic... Tak mnie dziwnie w pochwie pulsuje i nie wiem o co chodzi... A w tej głupiej szkole musze jakos wysiedziec bo musze miec 50 % obecnosci... Paranoja...
 
Witamy się niedzielnie :)

Na koncercie było superrrrr :) Ludzi sporo trochę postaliśmy do kasy żeby wymienić bilety,ale warto było :))

Po koncercie pojechaliśmy do Tesco na zakupy i już więcej nie zrobię tam zakupów.Były czynne tylko kasy samoobsługowe i gdyby nie stojąca i wkurzająca obok baba która stała i się gapiła co jak skanujemy i non stop coś komentowała to byłoby ok,ale w tesco wolą zapłacić kobiecie żeby stała i patrzyła jak klienci sami się obsługują niż posadzić kogoś na kasie :((

Zaraz zabiram się za robienie śniadanie do kościoła i muszę się zabrać za wiosenne porządki.

Miłego dnia
 
Wiesz Marcia tną koszty, ja często robię w nocy zakupy u siebie w Tesco ale kasy działają normalnie. Często w Auchan robiłam na samoobsługowej ale było wszystko ok. Skąd takie poruszenie u Ciebie?
 
reklama
Tną nie tną uważam,że jedna kasa normalna powinna być otwarta.
Po prostu nie podoba mi się stojąca za mną Pani z obsługi i co zeskanowaliśmy jakiś artykuł to zaraz komentarz.Problemów z obsługą nie mieliśmy,bo wszystko normalnie się skanowało, z zapłatą też nie no i za pakowaniem też nie więc nie rozumiem po co te komentarze.No,ale nie ważne każdy kupuje co chce gdzie chce i u kogo chce :)

Jadę po chlebek do piekarni,bo nie ustawiłam wczoraj maszyny do wypiekania :)
 
Do góry