reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
waga z przed ciazy - 87
waga z ostatniego tygodnia - 113
waga na dzis - 100 !!!!!! a co z reszta ???????/

no ale pocieszam sie ze juz tyle zeszlo no i jeszcze nie zeszla mi opuchlizna!!! a to sa glownie te nadmiarowe kilogramy ...

spokojnie - obrzęki tak szybko nie schodzą ale i tej wody się wreszcie pozbędziemy. ja tydzieńpo porodzie ubrałam szpilki a dopiero wczoraj obrączkę :tak: natomiast opuchlizna z twarzy zeszła raz-dwa.

16 dni po porodzie - 15 kg mniej.

A ty bierzesz jeszcze Dopegyt?Bo ja dzisiaj koncze:tak:

ja ostatnią tabletkę dostałam 16 grudnia o 22.00, w szpitalu mi jeszcze ciśnienie skakało od 120/60 do 150/100 ale już się normuje - 130/80 bez tabletek i z każdym dniem lepiej.
 
U mnie prawie 4 tygodnie po porodzie i ważę 58 kg czyli -14 kg
Przed ciążą taką średnią wagę miałam 54-56 kg wię zostało mi jeszcze do stracenia 2 może 4 kg.
A mała waży 4400g
 
A ja stanęłam w miejscu, waga troche ruszyła jak zaczęłam na specery chodzić ale teraz z racji pogody nie wychodzimy:-( zostało mi ciągle 5 kg, musze się ich jak najszybciej pozbyć.
Ale biorąc pod uwagę to, ze tyło sie przez 9 m-cy to nie ma co się spodziewać cudów po 1 miesiącu;-) No jeszcze w zależności ile sie przytyło w ciąży, bo u mnie było to 17 kg.
 
A ja waga przytycia z brzuszkiem 20 kg hehe a teraz juz 13 mam za soba :-) no ale jesZcze 7 kg :cool2::cool2: ale mysle ze jakos moze jeszcze cos pojdzie:D;-)
 
Ja w ciąży przytyłam 15kg. Po 5 tygodniach zeszło mi jedynie 11kg.
Tak więc:
-do wagi sprzed drugiej ciąży zostało mi 4kg
-do wagi sprzed pierwszej ciąży 6kg (tu zapewne wbiję się w wiekszość spodni)
-do wymarzonej wagi 10kg :szok:
Nie znoszę i nie umiem się odchudzać, jak samo nie zejdzie to będę grubaskiem.
 
Ja bym tak chciała jeszcze ze 4 kg zgubić to bym była zachwycona!
Choć i tak ważę mniej niż przed ciążą:-)
Wtedy ważyłam 64 i to tylko dlatego że stosowałam dietę i udało mi się zgubić 4 kg!
Ja strasznie przytyłam jak kończyłam karmić Hanię i boję się że teraz będzie podobnie:no:
 
reklama
spokojnie - obrzęki tak szybko nie schodzą ale i tej wody się wreszcie pozbędziemy. ja tydzieńpo porodzie ubrałam szpilki a dopiero wczoraj obrączkę :tak: natomiast opuchlizna z twarzy zeszła raz-dwa.

16 dni po porodzie - 15 kg mniej.



ja ostatnią tabletkę dostałam 16 grudnia o 22.00, w szpitalu mi jeszcze ciśnienie skakało od 120/60 do 150/100 ale już się normuje - 130/80 bez tabletek i z każdym dniem lepiej.


no wlasnie ja musze zobaczyc jakie bede miala cisnienie jak odstawie tabletki !! chociaz gin kazal je 3 tygodnie brac ale ja jakos nie mam ochoty ... ta woda mnie wykancza !! w kozaki jeszcze nogi nie wsadze ... narazie dobrze ze mam trapery ...
obraczka ?? nie probowalam jeszcze ... ale watpie zeby weszla ... palce ciagle sciarpniete mam ...

ja od jutro - albo piątku zaczne zrzucać :-D
zobaczymy jak mi to pojdzie.. ;)

zwaz sie jak przyjedziesz na IP na ich wadze i potem drugi raz jak wstaniesz po porodzie ... tak zebys miala porownanie bo na domowej mozesz miec inny wynik niz tam ... na oddziale sa 2 wgi jedna na IP a druga w lazience na oddziale polozniczym :)
 
Do góry