reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
A u mnie jeszcze śmieszniej;-)
Waga wyjściowa:65kg
Waga po 3 miesiącach: najniższa 57,7kg--najwięcej- 58,5kg!!!!!!(7kg w dół!)
Potem do 5 miesiąca: 58,3-58,5 maks kg
Od 5 do teraz-początek 6miesiąca: było juz raz 60,00kg a dzisiaj znów od kilku dni 59,8kg...
Trudno mi więc stwierdzić-ile przybrałam..ale 1,5kg na pewno i to teraz jakoś w tym miesiącu (dzidziuś 100% przyrósł:-)
Joasiu..czasem te 2kg..to woda, czasem,e sporo wody jest zatrzymywane w organizmie i wga tak pokazuje a potem np może spaść..Może masz obrzęki czy coś takiego?

Cherie ja tak mam..co przybiorę niecały kilogram..potem mi spada waga;-)Ponoć taka moja uroda-ważne żeby dzidziuś był zdrowy jak jest to ok:-)
 
Ostatnia edycja:
jak na razie nie chudnę ;) Ale wiecie co nie jestem przyzwyczajona do takiej wagi, ciężko mi się już tańczy, nogi szybciej bolą, kolana się przeciążają i kręgosłup daje o sobie znać :-( Staram się jak najwięcej opisowo uczyć ale nie da się wszystkich kroków opisać, trzeba pokazać, a często i zatańczyć, zwłaszcza z "tańczącymi inaczej" (niepełnosprawnymi, niedowidzącymi i opóźnionymi). a to niby tylko 8 kilo ponad moją standardową wagę..
 
jak na razie nie chudnę ;) Ale wiecie co nie jestem przyzwyczajona do takiej wagi, ciężko mi się już tańczy, nogi szybciej bolą, kolana się przeciążają i kręgosłup daje o sobie znać :-( Staram się jak najwięcej opisowo uczyć ale nie da się wszystkich kroków opisać, trzeba pokazać, a często i zatańczyć, zwłaszcza z "tańczącymi inaczej" (niepełnosprawnymi, niedowidzącymi i opóźnionymi). a to niby tylko 8 kilo ponad moją standardową wagę..


Boshe, ja mam siedząca pracę. Pobiegam trochę po biurze, wracam do domu i nogi mam opuchnięte jak balony. A co mówić jeszcze o tańczeniu :sorry2:. Współczuję :-(
 
A u mnie po dzisiejszej wizycie zrypa od gin za szybkie tycie:
Waga wyjściowa:52kg i tak przez 2 miechy bez zmian z tym że to była waga w 5 tygodniu normalnie przed ciążą moja waga wahała się między 54-56kg
Waga po 3 miesiącach: 53 kg
4 miesiąc: 54 kg
Początek 5 miesiąca: 56 kg
Teraz początek 6 miesiąca: 58,7 kg
Czyli prawie7 na plusiku- troszkę dużo mi się wydaje :zawstydzona/y:
 
No tak, tylko ja czytałam, że nie raz się dużo wody w organiźmie zatrzymuje podczas ciąży i potem to po porodzie samo spada:-p
 
to ja sie zaczynam bac stawac na wadze ... juz widze radoche mojej tesciowej !!!!

Hahaha :-D:-D:-D
A ja tyje jak diabli:-( juz 9 na plusie, jestem przerazona:-(
Waga wyjściowa 65 kg a dzisiaj rano stanęłam na wadze i 74!!!!!
No ale piersi z rozm 75 b do 75 e urosły, bo taki stanik sobie wczoraj kupiłam.
Więc pewnie tych "dodatkowych" kg az tak dużo nie będzie, mam taka cicha nadzieję.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to w końcu ja:-)
Waga wyjściowa: 63
W 14 tyg: 64
W 18 tyg: 64,8
W 23 tyg: 67,8
Czyki w sumie 4,8 kg do 6 miesiąca:-)
Z córcią przytyłam 9 kg więc może nie będzie gorzej:-):-)
 
Do góry