reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

ktoś chciałby dodatkowe pare kg ?;-)
Ja mam juz zdecydowany nadmiar - w 8 tygodni prawie 9 kg na + , to chyba to rzucenie palenia z poczatku ciazy daje we znaki , bo juz sama nie wiem skad te kilogramy ;/
 
reklama
No ja chyba mam z kg do przodu. Ale nie jestem pewna, czy jutro też będzie jak do kibelka wejdę :-D w poniedzałek mija 7 tygodni od wizyty i idę na 9tą rano. No może coś wyjdzie na + :-D :-D :-D
3majcie kciuki :tak:
 
dziewczynki ja z mojegio 49kg na starcie dobilam do 56,5kg czyli 7,5 do przodu :szok: ale gieneralnie poszlo raczej w brzucha i sie wyrównały zapadnięte policzki ;) nie jest zle, a przez ostatni miesiac 2,5 kg. Przy moim 168 wzrostu to chyba teraz dopiero moja waga jest odpowiednia (tak se tłumacze bynajmniej) a żre wszytsko co mi sie nawinie ;) choc przyznam ze staram sie ostatnio troszke ograniczac, tzn nie dopycham w siebie juz nic jak jestem pełna ;)
 
Ja zaczynałam z wagą 48.2kg a teraz w 24tc jest 55.5kg ;-)
W sumie za bardzo nie widać, że pakuję w siebie wszystko na co mam ochotę ;-) ale zaczyna mi się robić ciężko :tak:
 
U mnie na początku 52 kg a teraz 60,5 czyli na plusiku 8,5. A najlepsze jest to, że tylko na twarzy widać, że przytyłam ;-) a od gin ciągle ochrzan że to za dużo.
 
reklama
Ja dokładnie nie wiem jaka była wyjściowa, ale myśle że koło 60 kg to teraz równiutko 70 :tak:

Ciekawe która pobije mój rekord z pierwszej ciąży waga wyjściowa 50 kg, a waga w szpitalu przed porodem 80,5 kg :-D
ale nie martwić się zrzuciłam 25 kg po pierwszej ciąży, a jak nie pomoże to pożyczę Bartka na tydzień ;-):-D
 
Do góry