reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
A ja mam nadzieje ze moja waga cos szwankuje !!! Bo jezeli nie to bedzie 10 kg na plusie !!!! Moj maz mowi do mnie " moje kochane słoniatko " :baffled: Położna powiedziała ze poszło w piersi i w brzuszek wiec nie mam sie czym martwic. :-D.Zobaczymy w poniedziałek na wizycie u gina ,co jego waga wskarze ahhahah ,najgorsze ze jaos mnie na pocztaku do słodkiego nie ciagneło ...a teraz ?? matko ciagle bym cos słodkiego jadła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie martw się, miałam to samo, przerażona pojechałam we wtorek na wizytę- myślałam że 9 kg na plusie mam. A tu niespodzianka- okazało się że waga jest jednak zepsuta;-) Mam 5,5 kg do przodu od początku ciąży, a od ostatniej wizyty 1.07 tylko 0,5kg. No ale piersi to mam zabójcze. Zawsze miałam duże ale 70 k to już przesada. Chociaż mężowi się podobaja.... Aha, no i mam 168 cm wrostu
 
haha;) no mi wkońcu też brzusio się pojawił:) choć jak na 5 miesiąc jest podobno za mały( jakby była jakas norma wielkości brzucha w kolejnych miesiącach..;/), i trochę nisko osadzony ale dzięki temu jeszcze mieszczę się w suknię slubna;)
 
NO to ja wam sie pochwale ahhahah !!

Pierwsza waga /start ciazy - 50 kg :)
Druga waga / ( po miesiacu ) - 2 kilo na plusie = 52 kg
Trzecia waga / (po 2 tygodniach ) - 1 kilo na plusie = 53kg
Czwarta waga / ( po miesiacu ) - 2 kilo na plusie = 55kg
Piata waga / ( po miesiacu) - 5 kg na plusie = 60 kg !!!! TOZ TO SZOK!
 
a u mnie się dziś okazało, że to połowa piątego miesiąca, a ja tylko 2 kg na plusie... strasznie skacze mi waga i to trochę mnie niepokoi...
 
hej. Ja trochę się przestraszyłam moich kilogramów... :-( Co o tym myślicie?
20 maja - 61,4kg
17.06 - 63,4kg
14.07 - 64,9kg
11.08 - 68,7kg!!!
W miesiąc prawie 4 kilo?? :szok: Czy to nie za dużo?
Dowiedziałam się też wczoraj, że nasz synek jest trochę za duży (23,5cm) i gin przesunął termin z 15 na 9 grudnia..
 
hej. Ja trochę się przestraszyłam moich kilogramów... :-( Co o tym myślicie?
20 maja - 61,4kg
17.06 - 63,4kg
14.07 - 64,9kg
11.08 - 68,7kg!!!
W miesiąc prawie 4 kilo?? :szok: Czy to nie za dużo?
Dowiedziałam się też wczoraj, że nasz synek jest trochę za duży (23,5cm) i gin przesunął termin z 15 na 9 grudnia..
MaGDAS JA 5 KG PRZYTULIŁAM TERAZ - TO DOPIERO WYCZYN !
 
reklama
Do góry