reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

7tc - (waga) 76kg - (brzuch) ok.80cm
18tc---------68kg-------------?
21tc---------+1kg(69kg)-------?
22tc1d-------+1kg-------------96cm
24tc1d-------+2kg-------------98cm
26tc---------+3kg-------------100cm
28tc---------+4kg-------------100cm
29tc2d-------+5,5kg-----------104cm
32tc----------+8kg(76kg)------105cm
33tc----------+9kg------------105cm
35tc----------+10kg-----------107cm
37tc----------+12kg-----------110cm
39tc1d--------+16kg(84kg)---- 113cm
mam wrażenie że zaczynam puchnąć, ale od czasu jak siedzę w domciu a nie biegam do pracy, czyli w ciągu 1miesiąca przytyłam 6kg i to wszystko poszło w otoczkę tłuszczową pod pępkiem, już to widzę jak po porodzie będzie to mi zwisało, bleee, buuuu
 
reklama
U mnie waga się zatrzymała, a raczej przystopowała troszkę.
36 tydzień i 14 kg na +, brzuch 111 cm. Przybywa mi 0,5 kg na tydzień jak na początku, a ostatnio to już tyłam po 1 kg na tydzień.
 
38 tc. - dzień przed porodem - 16,5 kg na plusie, brzucha nie mierzyłam;
Wyjście ze szpitala - 10 kg mniej, czyli zostało 6,5 do zrzucenia;-).

Brzucha nie mierzę, nie jest duży, ale za to biodra:szok:. Dopiero teraz widać jak mi d**a urosła w ciąży. Wyglądam śmiesznie - jak te murzynki z wielkimi tyłkami. Czas się brać za ćwiczenia:dry:
 
Cristalrose to z wagą lecisz w dół na łeb na szyję,super:-)a z tym tyłeczkiem to pewnie lekka przesada,a zresztą faceci lubią jak kobieta ma na czym siedzieć i czym oddychać:-)
Gwiazdeczka nie przesadzaj kochanie,6kg to dobry wynik,jeszcze troszkę i będziesz znowu laska jak się patrzy:-D
 
Z tą moją wagą to jest tak, że w szpitalu nie miałam apetytu i prawie nic nie jadłam. A w domku apetyt powrócił więc zaraz pewnie mi przybędzie co nieco. Ale się tym nie przejmuję, ważne że Cyprianek jest zdrowy:-)
 
Z tą moją wagą to jest tak, że w szpitalu nie miałam apetytu i prawie nic nie jadłam. A w domku apetyt powrócił więc zaraz pewnie mi przybędzie co nieco. Ale się tym nie przejmuję, ważne że Cyprianek jest zdrowy:-)

Dokładnie kochana,jak Cyprianek zdrowy to nie ma się co przejmować wagą,jak nie teraz to za pare miesięcy będziesz miała formę jak ta lala,już Cypriano się o to postara:-D,jak zacznie raczkować,biegać to nie usiądziesz ani na chwilę hi hi:-)
 
U mnie 36t5d 75kg startowe 56 czyli +19 a miało być tak pięknie, ale nóżki mam jak u Fiony, więc mam nadzieję, że to woda.
 
reklama
Do góry