reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o mamuśkach z Norwegii:))))

witaj mamusiaanusia, rodzic tu nie jest zle, przynajmniej ja wspominam milo, mam przyjaciolke z Ostrowa, wiec czesto tam bywalam:-)
czesc babo, kolejna kolezanka z Sandnes:laugh2:
 
reklama
Witajcie:)

Imię: Daria
Data urodzenia: 20.08.1981r.
Dzieci: Ukochany synek Alanek, ur 23.06.2008r.
Czym się zajmuję: obecnie na wychowawczym i bardzo mi to pasuje, że te wszystkie wyjątkowe chwile z życia Alanusia mi nie umką:)
Mieszkam: Sarpsborg
Pochodzę: Kościerzyna
 
witam,a więc napiszę parę słów o sobie:na imię mam Kasia,urodziłam się 05.12.1982,mam kochanego synka Natanka i aktualnie zajmuję się jego wychowaniem.Zaczynając od początku:crazy: najpierw byliśmy z mężem w Anglii(nie jesteśmy jeszcze po ślubie ale lubię tak go nazywać),mieszkaliśmy tam przez rok,nie wiodło się najlepiej,tak poprostu żyliśmy z dnia na dzień więc jak zaszłam w ciażę nie było żal wyjeżdżać.Po powrocie do Polski mąż zaczął wyjeżdżać do Norwegii na miesiąc i na 2tygodnie wracał.Zastanawialiśmy się nad przeprowadzką przed porodem ale bałam się że w razie czego nie wszystko zrozumiem(teraz słyszałam,że można poprosić o tłumacza:tak:)chyba dobrze przeczuwałam bo Natanek urodził się z niedotlenieniem,byłam przerażona kiedy położyli mi go na pierś i nie dawał znaków życia,ok4 godz.leżał w inkubatorze,dostał 5 na 10 punktów.Za to teraz jest w nim tyle życia,że nieraz niedowierzam:biggrin2:!sprowadziliśmy się tu jakiś miesiąc temu,mieszkamy w Lommedalen(wpisałam Oslo bo nie znalam wcześniej tej nazwy:eek:)póki jest z nami moja siostra ogarnia nas szał zakupów ale za tydzień wyjedzie i nie będzie tak wesoło:hmm:,no chyba byłoby na tyle,pozdrawiam:happy:
 
Witam na imie mam Magda :-)
Urodzinki obchodze 04 07 1987 :-)

Moja pierwsza dzidzia przyjdzie na swiat w polowie marca (termin mam na 20):-)
Do Norwegii przyjechalam zaraz po maturze wiec niedlugo minie 2 lata:-)
Jestem tutaj razem z moim chlopakiem Darkiem (przyszlym mezusiem ):-)
W Norwegii rowniez mieszka moja mama od prawie trzech lat:-)
W tej chwili mieszkam w Rykkin a wczesniej w Haslum:-)
A pochodze ze Świnoujscia :-)

Pozdrawiam wszystkich :happy:
 
reklama
Witam serdecznie :)


IMIE
: Magda
WIEK:20.12.1984
DZIECI: bliźniaki Dawidek i Kubuś
CZYM SIE ZAJMUJE:specjalista ds. handlu zagranicznego
GDZIE MIESZKAM:Stavanger
SKAD JESTEM:płock
 
Do góry