reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

secasia- czekamy na jaśka.
kunda- ty mnie nie dobijaj...prosze.
ja tez nie mam skad liczyc na pomoc bo jestesmy tu sami. a ja to juz sie boje wszystkieg0. rodzenia i tego co potem, jak sobie dam rade, jak zuzia zareaguje.
a juz o zdrowiu małego nie wspomne. mam jakies chore sny itd...
o ile juz zasne, bo z tym ciezko.
aaaaaaaaaaaaa co wam bede marudzic. ewentualnie trafi mnie baby blues i bedziecie mi robic terapie.:tak:
 
reklama
mia bedzie dobrze bo ogolnie jest fajnie ale bywaja dni ze wszystkiego sie odechcewa ale zawsze sobie powtarzam ze za rok bedzie spokoj:-)
 
Pycha gratuluje!!!

Mia jak Twoj humor? Ja standardowo budze sie ok 2 w nocy i do 4 medytace jak to bedzie z porodem :szok: i nic sensownego nie wymyslilam.... Maz zostanie z Lena a a sama na porodowke :-( dzis w nocy zastanawialam sie czy jesli pojade taksowka do szpitala to czy taksowkarz pomoze mi zaniesc torbe na izbe przyjec:confused: hm.....

Ostatnio czesciej tez mysle o cesarce, ze bym wolala. Wiem, wiem NATURA i te sprawy.... Ale nie wiem jak sie zorganizowac :baffled: i mam dola.....
Nawet nie wiem jak zalatwic sobie ta cesarke, bo moj gin jest za tym zebym ednak sprobowala naturalnie (pierwsza mialam cc ze wskazan - umowiona)
 
reklama
Do góry