reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
Dziekuję wam kochane za gratulacje i kciuki te ostatnie bardzo się przydadzą zwłaszcza, że znów zaczęły się problemy ze skurczami i znów cordafen...oj powtórka z rozrywki:-(
 
ojojoj, dawno tu nie zaglądałam, a tu proszę, prawie wszystkie listopadowe mamy mają już po dwa suwaczki:cool2: serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!! życzę Wam spokojnych ciąż, bo te drugie chyba już nie są takie beztroskie:tak:
a ja pewnie niedługo będę jedyną mamą jedynaka wśród listopadówek:no: no cóż, tak mi się spieszyło z pierwszym maluszkiem, to teraz muszę się wykazać cierpliwością;-)
trzymajcie się dzielnie i pogłaszczcie od nas swoje kochane brzuszki:-)
 
Oj ja też już dawno tu nie zaglądałam. Wszystkim mamom spodziewającym się kolejnego maluszka serdecznie gratuluję i życzę spokojnych ciąż i porodów bez komplikacji.
Ithildin i Anulka59 nie jesteście same. Ja na razie też jestem mamą jedynaka i nie wiem kiedy to się zmieni :-( Jedno wiem napewno: jeżeli jest mi pisane więcej dzieci to się pojawią.
Pozdrawiam
 
Anulka szczerze Ci życzę tego cudu!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Tobie ania_77 też :tak:
...a my czekamy na cud finansowy i własną chałupę, a na to widoki marne póki co. No ale nie dramatyzujmy, nie jest mi źle z tym, że na razie jestem tylko dla Olka, i jemu pewnie też ;-) a jak przyjdzie czas na drugie maleństwo, to może i trzecie za jednym zamachem:-)
 
Dziewczyny ja też mam jedynaka i tak już chyba zostanie. A wszystkim zaciażonym życzę spokojnych 9 miesięcy i porodu w 5 minut :-)
 
reklama
Ja też mam na razie jedynaka i nic na to nie wskazuje że w najblizszym czasie sie coś zmieni... niestety.
 
Do góry