reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

Witam Was wszystkie po długiej przerwie i gratuluję wszystkim, którzy (tak jak my)spodziewają się drugiego brzdąca. Ja jestem bardzo szczęśliwa, że będzie maluszek, a Ala to już się nie może doczekać, chyba za wcześnie jej powiedzieliśmy, na początku ciąży i potem wszystkim opowiadała :-)
 
reklama
Mia moze juz jest podwojna maumusia? :-D

AsiaM widze ze masz podobny termin. Kogo sie spodziewacie synka czy coreczki, chcecie wogole wiedziec?
 
Czekamy ponownie na córkę i to już na 100 %. Ala już wybrała imię: Basia, ale my jeszcze nie jesteśmy do końca przekonani. Ja lubię wiedzieć wcześniej, nie lubię wogóle niespodzianek. Wolę się przygotować. Termin mam na niedzielę Wielkanocną. Ale według usg lekarz powiedział że wychodzi już na 5. marca. Pewnie będzie między tym a tym.
 
Gratuluję wszystkim spodziewającym sie mamusia drugiego bobaska, my sie staramy juz rok i na razie nic nie wychodzi, ale wierzą że w końcu fasolka zagnieździ sie u nas.
 
Elusia to trzymam kciuki by się udało.U nas niestety nie ciekawie.Ja się leczę od kwietnia i ic a teraz jeszcze powikłania doszły i przerwa w starankach.Nie wiem jak długo wytzrymam-Mateusz będzie chyba jedynakiem.
 
Anulka nie martw się, nie będzie jedynakiem, jak sie raz udało to i drugi raz się uda, może pózniej ale będzie dobrze. Zobaczysz.

Zauwazyłam na forum że Karolinna, też listopadowa mamusia spodziewa się maleństwa a nam sie jeszcze nie pochwaliła
 
Anulka59 nie martw sie! Stres w tym wszystkim jest najgorszy i ta presja ktora sobie sama narzucasz ze chcesz miec drugie (mowie o sobie!). Ja tez dlugo nie moglam zajsc w druga ciaze i to przez to "reklamowane" karmienie piersia. Takie dobre dla dziecka, takie naturalne.... Zrobilo w moim organizmie takie spustoszenia ze ak uslyszalam od lekarza ze Lena moze byc jedynaczka to sie zalamalam! Tez mialam zlecone badania, wiza leczenia... Postanowilam sie odstresowac na urlopie i zaplanowalismy wyazd na wrzesien 2007 ale zaszlam w ciazy dwa miesiace wczesniej i nigdzie nie pojechalam :-D Bedzie dobrze!!!!
 
Elusia dziękuję za słowa pocieszenia.Tymi słowami się właśnie pocieszam że skoro raz się udało ale jakoś coraz trudniej w to wierzyć.Trzymam za Ciebie kciuki by się udało.
Pycha dziękuję za nadziejowe fluidki.
secasja obawiam się że u mnie już jest etap zwątpienia a nie presja że się uda zajść w ciążę.Niestety trochę doszło problemów zdrowotnych od poprzedniego leczenia dzięki któremu jest Mateuszek więc trudniej wierzyć że się uda.
 
reklama
I ja meldują się po długiej przerwie i także donoszę, że i nam się udało i czekamy na Kubusia.:-D
Także gratuluje wszystkim dziewczynom, które tez czekają i trzymam kciuki za te co się starają:-)

Macio już wie że u mamy w brzuszku siedzi brat Kubuś :-) i chyba na swój sposób tez się cieszy
 
Do góry