reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy rodzeństwo dla listopadowych dzieciaczków??

reklama
AsiaM gratulacje Basia jest śliczna a ja okropnie ci zazdroszczę że już jesteście po wszystkim. Daj znać jak starsza siostra przyjmuje zmiany.
 
Dzięki dziewczyny, Basia jest naprawdę słodkim maluchem. Muszę pilnować Alę żeby jej nie traktowała jak swojej lalki. Ogólnie mam bardzo mało czasu, no ale pocieszam się że jak dziewczyny podrosną to będą się bawić razem a ja b ędę mieć w końcu czas dla siebie i dla tatusia.:-)
 
dziewczyny nieśmiało przyznaje ze i u nas zamieszkała fasolka!! spodziewamy sie maleństwa w połowie stycznia!!!

A świezym po raz kolejny mamusiom gratulacje!!
 
Madzia gratuluję z całego serca i życzę spokojnej ciąży.U nas niestety cisza.Kolejny miesiąc leczenia nie przyniósł ciąży a teraz połowa dopiero cyklu więc zobaczymy co życie pisze w moim scenariuszu.
 
dziewczyny ślicznie dziękujemy!!

Anulka trzymam kciuki napewno i Wam sie uda doczekać rodzeństwa dla Mateuszka!!
 
reklama
U nas wielkie przemeblowanie,dorabiamy ścianke przesuwna w duzym pokoju żeby zrobic tam Jowi pokoik.. no bo w styczniu juz nie pomieścimy się w jednej sypialni :) Jestem z podobnym terminem co Madzia_33 :) Pozdrowionka.
Anulka!!! Trzymamy kciuki, żeby i Wam się udało!!!!
 
Do góry