reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

witam jeżeli okres powinnam mieć 10 dni temu a mam już koło tygodnia stan pod gorączkowy 36.9 stopni ciała to możliwe że jestem w ciąży??
 
reklama
witam jeżeli okres powinnam mieć 10 dni temu a mam już koło tygodnia stan pod gorączkowy 36.9 stopni ciała to możliwe że jestem w ciąży??

Patka a zrobiłaś powtórny test? Objawy o których pisałaś mogą wskazywać na ciążę,a test najlepiej zrobić zaraz po przebudzeniu z samego rana.Ponoć jest najbardziej wiarygodny.
 
a Ty jakie miałaś objawy z samego początku??

U mnie niestety każda jedna ciąża przebiegała raczej bezobjawowo.Nigdy nie miałam nudności,specjalnych apetytów ani nic co jest przypisywane temu stanowi.Owszem jedynym takim pierwszym podejrzeniem były u mnie obolałe piersi i oczywiście brak miesiączki.Chociaż i tak miałam nadzieję,że to tylko zwykłe opóźnienie (zwłaszcza przy ostatniej ciąży )w przeciwieństwie do Ciebie,bo Ty chciałabyś aby była to ciąża.Trzymam wobec tego kciuki za to by były u Ciebie dwie kreseczki.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze ja tez czekam z testem - zrobiłam jeden bo nie mogłam się doczekać ale nic nie wyszło - bo za wsześnie - jeszcze 6 dni do @ więc muszę się uzbroić w cierpliwość....:sorry2:
 
hej dziewczyny, zrobilam pretest w sobote i druga kreska pojawila sie na moment i znikła, dzisiaj powtórzyłam test i druga krecha jest ale słabo widoczna, chlopak pojechal po bobotest i wyszedł tez pozytywnie ale tez nie wyraźnie, myslicie ze bede w ciazy?? bardzo bym chciala... :) powiedzcie cos...
 
Jeżeli jesteś w pierszych dniach ciąży to wynik może być nie czytelny. Sądze że jesteś w ciąży tylko zbyt krótkiej by to stwierdzić. Zrób w sobote znowu i pochwal się czy jesteś czy nie. powodzenia
 
reklama
hej raczej na 90% jesteś w ciąży najlepiej poczekaj z 3 dni i zrób kolejny test lub od razu badanie krwi, no i najlepiej idż do ginekologa
 
Do góry