reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
dziewczyny, byłam w srode u gina i powiedzial ze to za wczesnie ze jeszcze nic nie widac i skierowal mnie na bete i wyszło mi 120! jak myslicie??
 
Hej,ja też jestem tu nowa.po odstawiniu anty (rok temu) miałam niereguralne @,ale ostatnio było bez problemu dostałam po 33 dniach i tak od jakichś 3 cykli.@ spóżnia mi się już 13 dni.temperature mam 36,3.żadnych objawów niestey nie mam.Z testem jeszcze czekam,nie chce się rozczarować...:-(Doradźcie coś...
 
beatka i perelka dajcie znac co wam wyszlo.Ja sama o niczym innym nie potrafie myslec (to moj 3 cykl odkad sie staram).Mam nadzieje ze w tym tygodniu sprawa sie wyjasni i najchetniej oczywiscie zobaczylabym 2 kreski.
to moj 27 d.c (jak dotad mialam 28 ale tym razem owulacja chyba sie przesunela).Piersi wrazliwe,temperatura rano 37 wiec jest ok.Pobolewa podbrzusze ale to moze zarowno ciaze jak i okres oznaczac.Jedyne co mnie zastanawia to to ze kilka dni temu zauwazylam na papierze doslownie dwie kropelki krwi,potem jeszcze troche zabarwionego sluzu a na nastepny dzien czysto.Skojarzylam to z palmieniem implantacyjnym.mam ogromna nadzieje ze sie nie myle i zarodek sie zagniezdzil!Oczekiwanie jest okropne!
 
Kobitki Kochane... Mam do was pytanie... Czy oznacza to ciaze jesli nie mam od tygodnia okresu???? Tylko jest jedno ale... Robiłam dzisiaj test i w okienku C pokazała sie kreska,a w T juz nie... Lecz obok sa takie dwie rubryczki i w jednej z nich tez pokazała sie kreska... Co to oznacza??
 
Ostatnia edycja:
reklama
iw3vco.jpg



POMOGŁO W ODPOWIEDZI???
 
Do góry