reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
wedlug moich obliczen zrobilam osiem dni po owulacji domowy, za chwile z krwi i wyszly pozytywne, ale kazdy ma inaczej, niektorym wychodzi dopiero w dzien kiedy powinna wystapic miesiaczka albo i pozniej, sprobowac zawsze mozna, pozdrawiam
 
jezeli dojdzie do zaplodnienia, jajko wytwarza odrobine hcg na swoje wlasne potrzeby - dzielenie, podroz do macicy etc, po 6-8 dniach implantuje sie w bl sluzowej macicy i od tego momentu produkcja hcg wzrasta i po 48 godz od implantacji jest wykrywana w moczu.
a ze we krwi jest szybciej niz w moczu wiec mysle ze mozna zrobic badanie krwi na hcg juz po 8-10 dniach.
 
hej, jestem nowa ;) Ja zrobiłam test 31 marca (4 dni przed okresem) i wyszedł pozytywnie (taka blada kreseczka), potem codziennie robiłam test i kreska coraz ciemniejsza - mam nadzieję, że nie robiłam zbyt wcześnie? We wtorek idę do lekarza potwierdzić (mam nadzieję, że wszystko dobrze, trzymajcie kciuki!). Pozdrawiam serdecznie!
 
I ja dzisiaj rano test zrobiłam, wyszedł pozytywnie, kreska była blada ale była. Okres powinnam dostac na 6 kwietnia, troche jeszcze poczekam zanim umówie się do lekarza.
 
Hej jestem nowa na tym forum... jestem w trakcie matur i miesiączka spóźnia mi sie 8 dni i sie zastanawiam czy to z powodu stresu czy jestem w ciaży.. mam dziwne objawy nudności ale nie wymiotuje mam stan pod gorączkowy i zatwardzenia bolą mnie piersi... robiłam test ale wyszedł negatywny czytałam na forum że testy mogą nie wykryć ciąży .. chce zrobić jeszcze jeden za kilka dni... co o tym sądzicie?
 
Test zrób najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki . Mi wcześniej wychodziły negatywne:)
 
reklama
no właśnie moze to stres ale chciałabym zeby to jednak była ciaża....w pon zrobie test i zobaczymy co bedzie:)
;-)
 
Do góry