reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
Dzięki za szybką odpowiedź.Test powtóże jak najszybciej;-).Choć przyznam się że bardzo się boje czy coś z tego będzie:-(.Mam nadzieje że wynik będzie pozytywny.;-)Trzymajcie kciuki
Pozdrawiam serdecznie:happy:
 
ja zrobiłam test dzien po planowanej @ i wyszla słabiutka druga kreska, powtórzylam go potem kolejnego dnia i druga kreska nadal słabiutka.


hej u mnie też ta 2 wyszła słabiutka jak robiłam test...
powtórzyłam tak jak ty... i wyszsła jeszcze słabsza/.... więc poszłamdo lekarza a na 2 dzień do szpitala.... czyli dziś...
no i jestem w 6 tygodniu..... heh...
gratuluję :-)
 
witam, dzis robilam test ciazowy, wyszla blada druga kreska, niewiele myslac pojechelam na hcg, wynik 10! czyli pozytywny, ale czy nie za niski?
 
dziekuje, lekarz jeszcze mnie wystraszyl mowiac, ze na poczatek czwartego tygodnia nie mozliwe, zeby wyszlo, a jesli wyszlo , to znaczy ze piaty tydzien i trzeba zrobic usg,bo strasznie niski, moze sie nie znam,ale wiem kiedy to sie stalo i ze to jest poczatek czwartego. moze sie wstrzelilam akurat w moment kiedy zaczyna sie rozkrecac producja hcg?! sama nie wiem...
 
Ja przepraszam, ale ja nie zrozumialam? niemozliwe zeby na pocztku 4tego tyg hcg byla? no przeciez ona sie pojawia od razu po zaplodnieniu, najpierw produkuje ja samo jajko ( w niewielkich ilosciach) a jak sie wytworzy lozysko to ono produkuje hcg. od momentu zagniezdzenia zaczyna rosnac gwaltownie jej wytwarzanie i juz po 48 godz jest wykrywalny jej poziom.. nie mam pojecia o co mu chodzilo..
 
hej dziewczyny ,mianowicie mam pytanie. @spoznia mi sie 7dzien. test robilam wczoraj negatywny:/... temp.dzis 37.2, niby jestem senna, pobolewa mnie brzuch jak przed @, i wiecej nic:/ jedynie jakies kosmiczne pryszcze mam. Chcialam jutro wybrac sie na bete , bo slyszlam ze niektorym wych negatywne testy a jednak byly w ciazy. pozdrawiam
 
reklama
A ja jak robiłam test, to obydwie kreski były widoczne, zrobiłam jeszcze jeden i to samo.Kiedy poszłam na usg, nic nie wykryło, zrobiłam badanie krwi i wyszło pozytywne. Dwa tygodnie poźniej poszłam do przychodni(bo tak chciał lekarz) i wtedy potwierdził mi ciążę i określił na 6 tydzień.Obliczając, u mnie już w 4 tygodniu i test i hcg wykryły ciązę
 
Do góry