reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Witajcie Kobietki :) Jestem tu nowa i dopiero co poznaje ten profilek i bardzo mi się tu podoba ;) :) :-) Jestem prawie w 7 tygodniu ciąży i już mam objawy... jakie??? Hmmm.... przede wszystkim niesamowity ból piersi... Najgorzej rano i wieczorem... Czytałam o tym i było napisane, że w takich okolicznościach kobieta może nawet spać w staniku... ale to nie dla mnie... Raz spróbowałam i okropnie mi było... straszna niewygoda... Inne objawy to częste oddawanie moczu... No i wymioty :no: :crazy:... potworna zgaga i senność... wieczne zmęczenie... ale cóż takie są uroki :) Trzeba jakoś wytrzymać... Czego się nie robi dla Naszych okruszków :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie oraz Kobietki, które już mają swoje Skarbeczki :) :happy:
 
witam na forum i przede wszystkim gratuluje:-) u lekarza juz byłaś?:-) wspólczuje ciężkich początków i niestety nie powiem że szybko to mija bo ja pomimo prawie 14 tyg nadal męczę się z mdłościami:-( a jesteś w domu czy pracujesz?:-) może zrób suwaczek to będziesz fajnie widzizła jak ciąza ci mija:-)
 
reklama
Do góry