reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

No-jeśli nie uda mi się załatwić baterii to w tym cyklu po prostu pójdziemy na żywioł.... ;) chociaż fajnie byłoby zostać sierpniówką-mam urodziny w sierpniu....
A w ogóle od wczoraj strasznie głowa mnie boli-tak z lewej strony... właśnie się dowiedziałam że to migrena ;/
 
reklama
Witaj Asiu, gratuluje :)

Martusia boroku :D Kup może nowy termometr ?? Albo podejdz do zegarmistrza po baterie i po sprawie, dzisiejszym brakiem tempki się nie przejmuj :)

Niedawno wróciłam z zakupów, co za masakryczna pogoda.. dziś surówka z kiszonej kapusty plus filet zawijany w szynce :)
 
mmmmmmmmmm.... ale smakowicei brzmi:-) a jak to robisz?
martusiawspólczuje migreny, słyszałam ze pomaga polezeć jakiś czas w miare ciemnym pokoju bez tv itp.
 
Lilith-ja mieszkam na wsi-a nie chce mi się jechać specjalnie do miasta.... poszukam może w domu mam gdzieś rtęciowy-tylko on nie jest taki dokładny prawda? Zwłaszcza, że migrena mnie od wczoraj męczy-ledwo się ruszam ;/ Próbowałam leżeć, spać-nic nie pomaga ;/ w dodatku mam mdłości-ponoć to normalne przy migrenie... Wzięłam tabletkę teraz-mój mąż ma takie specjalne na migrenę ponoć-sam na nią cierpi-może mi pomoże...
 
Śluz płodny miałam z jakiś tydzień do półtora tyg. temu, teraz mam niepłodny. Chciałam się dopytać ;) miło byłoby gdyby okazało się, że to fasolka, ale wnioskuję,że owu mi się przesunęła.
 
martusiaściskam mocno i życzę żeby ci szybciutko przeszło:-)
domikazrób suwaczki to łatwiej nam będzie się orientować kiedy szczególnie Cię dopingować;-)
 
Powoli ból głowy mija... uff
kamia-a masz jakieś konto na którymś z portali społecznościowych? Bo my się tu już wszystkie znamy tylko nie z Tobą :) i jestem ciekawa jak wyglądasz;)
 
Kamia, to zależy na jakie mam smaka.. dziś robiłam 3 różne dla każdego z osobna. Robisz podobnie jak rolade wołową, z tym, że do środka dajesz co lubisz. Możesz dac pieczarki, serek biały, ogórka, paprykę, rózne mixy. Fileta dzielisz na 3 cienkie części i jak możesz to jeszcze tłuczesz, zależy jak grube lubisz. Przyprawiasz od zewnętrznej strony. Dla męża zrobiłam: posmarowałam musztardą, dałam szynkę do środka i na to ser żółty. Zawinęłam i później owinełam taką szynką do pieczenia z jednej strony i później z drugiej, takie opakowanie wychodzi jakby :D Jak ktoś lubi może zrobić taki kaftanik w środku, też bardzo dobre, choć mniej farszu czy tez dodatka można dac do środka.
Dopiero wypełzłam z kuchni.. ale efekt wspaniały :D oby w smaku był równie dobry :D

Martusia, na migrene mało jaka tabletka pomaga.. mnie swego czasu męczyła po 3 dni.. i najlepszym sposobem na nią jest leżenie w ciszy i przyciemnionym pomieszczeniu. Wymioty, zawroty głowy, złe widzenie, światłowstręt to coś normalnego.. niestety bidulko musisz to przetrwać. Tabletka przy słabszym bólu głowy jest pomocna na jakieś 30 - 1,5 godziny, a raczej z 3 mocne tabletki :D
Jak masz dłuższe cykle, to nie męcz się, zaczniesz mierzyć i za 2 dni.
 
Cześć!
Ja miałam dziś zebranie, wróciłam po 17 i senna jestem bardzo. Dołek mam malutki przez te moje temperatury. Wygląda na to, że dalej nie było owu. Już jestem zmęczona, nawet nie chce mi się przytulać.

Czekam teraz na męża, bo akurat w tym tygodniu mam go w domu (czytaj: w Warszawie w pracy, a nie we Włocławku).
 
reklama
Kahaka, tylko mi się nie łam!! Miałaś juz podobny cykl, co tyle trwał i dałaś radę. A jak w końcu z Twoimi badaniami ?? Wyszły ok?? Może z jakiegoś stresu Ci się przesuwa owulacja??

 
Do góry