reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
studentka123: nie martw się, następnym razem się uda;
słomiana_wdowa: gratki jeszcze raz.

... a u mnie oj, słabo. biorę 4 dzień Dufastin i nic. ... nie ma okresu i nie ma dzidzi... wiem, muszę jeszcze poczekać, bo może @ przyjdzie 10 dnia lub do 14 nawet, ale się martwię. Dostałam tylko 1 pryszczka na buzi i nic. Nic nie wskazuje, żeby miała nadejść @.
Trzymam kciuki za Was kobitki :)
pozdrawiam
 
dziewczyny
zrobiłam w czwartek test i wyszedl pozytywnie drugi i tez pozytywnie poszłam do lekarza i powiedzial mi ze ciązy nie widzi:( być może to jest wczesna ciąza i niewidoczna jeszcze, ale bylam 10dni po spodziewanym okresie dzis zrobilam beta hcg mam nadzieje ze jednak jestem w ciązy ale jeszcze niewiedoczna na usg:( w srode mam wynik czy któraś z was tak miala?
 
dziewczyny
zrobiłam w czwartek test i wyszedl pozytywnie drugi i tez pozytywnie poszłam do lekarza i powiedzial mi ze ciązy nie widzi:( być może to jest wczesna ciąza i niewidoczna jeszcze, ale bylam 10dni po spodziewanym okresie dzis zrobilam beta hcg mam nadzieje ze jednak jestem w ciązy ale jeszcze niewiedoczna na usg:( w srode mam wynik czy któraś z was tak miala?
poczekaj na bedke i daj znac nie mart sie,po becie bedziesz wszystko wiedziec
 
hej dziewczyny dawno nie byłam tutaj ale już wracam. W grudniu poroniłam prawdopodobnie przez Nimesil, jak sie dziś dowiedziałam, byłam wtedy przeziębiona a nie wiedziałam, że jestem we wczesnej ciąży. Wczoraj złamała mnie gorączka 37,5, poszłam do lekarza i znowu dostałam Nimesil, bo mam masakryczne bóle krzyżowe. Ale coś mnie skusiło żeby kupić test bo ostatnia miesiączka była 7 marca i wyszły dwie mocne czerwone krechy DSC00103.jpg
Bolą mnie bardzo pierśi juz z dwa trzy tygodnie, podbrzusze. Poszłam zrobić jeszcze HCG i wyszło 11697,32.
Jutro jade do ginekologa.Ale sie ciesze a juz straciłam nadzieje. Który to może byc tydzień?
 
No tak. Wiecie nigdy bym nie pomyślała, że zajście w ciąże czasem bywa takie trudne. Kiedyś myślałam tylko o zabezpieczeniach, aby tego uniknąć. Dziś mam takie dni, że jak czytam na forum czasem o kolejnych 16/17 latkach w ciąży, które nie widzą co robić to mi jest tak strasznie przykro i taką czasem złość i niesprawiedliwość czuję... My chcemy mieć dzidzię, wiem, że jesteśmy przed ślubem, ale to nie szkodzi, aczkolwiek czasem słyszę różne rzeczy pod swoim adresem, ponieważ mieszkam w małej miejscowości z przewagą osób starszych, a wiadomo jak to kiedyś było. Te czasy na szczęście minęły. Mieszkanko po remoncie, nawet został jeden pokój dla dzidzi. Moja mama to doczekać się nie może. Tylko mi powtarza córciu ty się o nic nie martw, jak będziesz wychodzić, wiesz, że dzidzia będzie w dobrych rękach. Ciągle wszyscy tylko o pozytywnym myśleniu, tylko, że czasem z tym tak ciężko... Dobrze, że chociaż takie forum znalazłam. W pobliżu nie mam osoby, która jest w podobnej sytuacji. Koleżanki mają dzieci, niektóre nawet 2-3. A myślę, że ktoś kto jest w podobnej sytuacji lepiej zrozumie... Nic, muszę się uczyć, przez to wszystko ciężko mi zebrać myśli i się skupić... Dziękuje za dobre słowa. Trzymam kciuki za was! Pozdrawiam!
 
Witam wszystkich :-) Jestem tutaj pierwszy raz i długo myslałam czy mam pisać - ale doszłam do wniosku, że warto. W grudniu odstawiłam tabletki, po miesiącu "uważania" zaczęliśmy z mężem starania nad dzieciątkiem. W lutym poszłam do gina na kontrolę, powiedział, że wszystko ok i nic nie stoi na przeszkodzie. W lutym dostałam okres 20 a w marcu 22. Mam wielką nadzieję, że w tym miesiącu się udało :-) Martwią mnie jednak moje " objawy" ciąży-nieciąży otóż : zawsze przed okresem bardzo bolą mnie piersi a w zasadzie sutki, a w tym miesiącu nic. Co chwilkę pobolewa mnie a właściwie to kłuje prawy jajnik, nie wiem czy sikam częściej. Mam bardzo często zgagę i zrobiłam się strasznie rozdrażniona. Teraz pytanie czy takie objawy mogą być ciążowe czy to moja wyobraźnia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Mam pytanie. Czy ktoras moze mi powiedziec jak dokladnie sie nazywa badanie kwri pod katem ciazy? I jak potem zinterpretowac wynik? Jaki jest poziom hormonu kiedy jest ciaza a kiedy nie? Bede wdzieczna za info.
 
badanie beta hcg ilosciowa a nie jakosciowa, ciaza jest uznawana jak jest poziom 5, nalezy powtorzyc w ciagu 48 godzin jak rosnie o min 66% to jest ok a jak nie to niestety albo ciazy nie ma albo poronienie albo ciaza biochemiczna itd. wazne jest powtorzenie badania w przeciagu dwoch dni bo jednorazowy wynik czesto to za malo
 
reklama
Do góry