reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
co do materny (ja co prawda nie brałam), ale na podstawie danych od pacjentek, wiem ze wlasniepo maternie rodza sie duże dzieci, takei ponad 4 kg...
cos wam powiem, jesli morfologi ajest dobra, to wystarczy kwas foliowy i troche owoców...ewentualnie zelazo...
 
Ja czytałam jakieś tam różne nowinki, i gdzieś wyczytałam że materna ma najlepiej dobrane ptroporcje tych wszystkich witamin i składników odżywczych - ale nie porównywałam tego z innymi vitaminkami, siostra mi kupiła więc biorę :D. Co do dzidzi, a niech sobie będzie i 4 kg byle zdrowiutkie ;D ;D
 
Agnezzz pisze:
A teraz z kolei Dorki dawno u nas nie było, aż to do niej niepodobne.... hmmm.


Jestem jestem:)wróciłam do Was:)..Pojechaliśmy z mezem na kilka dni nad jeziorko..do stadniny koni..do zoo..Bylo super z dala od domu..obowiazków i wszelkich problemów..a przede wszytkim poswiecilismy sobie 100% uwagi ::)..i odstresowaliśmy się..Niestety z fasolką jeszcze sie musimy wstrzymać..ale to juz tylko miesiac..i do roboty:)!
Dziekuję Agnezzz za troskę:)-dużo buziaków!
Marcia-jeszcze raz-GRATULUJĘ!
 
WItaj Dorka po przerwie. Mam nadzieję, że sobie odpoczęłaś psychicznie, bo fizycznie to nawet nie pytam...konie, spacery..hihihi :D
 
Czesc dziewczynki,

Wlasnie przeczytalam wszytkie wasze wiadomości:)))
Tez chce miec fasolke:)))
Gratuluje wszytkim przyszlym mamom:)  :D

 
Bede dostarczac:)))
Dopiero zaczynam starania a wlasciwie zaczelam w tymmiesiacu i mam nadzieje ze sie niedlugo uda: :D
 
reklama
Do góry