reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Agniesiak85 piekny ten Twoj maluch! Dbaj o siebie.

Ja mam nadzieje juz niedlugo zobaczyc mojego kropka, chyba umowie sia na wizyte w przyszlym tygodniu, bo juz nie moge sie doczekac.

Lady21 ja odczuwalam objawy w kilka dni po zaplodnieniu, wiec kto to wie ;)
 
reklama
Moje testy byly falszywe dopiero 3 wykonany tydzien po terminie miesiaczki wykazal kreseczke, zrób sobie badanie krwi beta hcg.
 
Witam wszystkich!
Jestem tu nowa wiec wybaczcie brak obycia.
Mam pytanie co do testow ciazowych. Czy test zawsze prawde powie?
Czekam na okres okolo 7 dni i nic. Tesy, ktorych zrobilam 5 caly czas, uporczywie pokazuja jedna kreseczke. Staramy sie z mezem od roku o drugie dziecko. Prosze niech ktos powie ze jest jeszcze nadzieja?
 
lady21 a jak długie masz cykle ? czy 28 dni ? bo jeśli tak, a miesiączka się nie pojawiła w 28 dniu i jeśli zauważysz że nie ma jej także później to poprostu zatestuj :) test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ lub po :)
 
Problem w tym ze cykle mam nieregularne..
Dzis 28 dzien cyklu i okres sie nie pojawil wiec nie wytrzymalam i zrobilam test wyszla jedna kreska:(
ale temperatura dalej 37 stopni i sutki nie przestaja bolec ,caly czas mam nadzieje..
 
reklama
Do góry