reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Dziekuje za odpowiedz:) Ja też mam nadzieje ze w koncu sie udało:)
Proszę bardzo:tak::-D
Trzymam kciuki:tak::-)
Przed chwilą patrzyłam na kalendarzyk owulacyjny i z tych wyliczeń wynika, że moja owulacja było 20 V, czyli raczej nici z fasolki. Bo my serduszkowalismy tylko 17 V, czyli w 13 dc, jak myślicie???
Kochana przeciez plemniki mogły przezyc te parę dni.. możliwe:tak::-)
 
reklama
Dobrze, że nie mam testu w domu, bo na pewno bym go zrobiła. Idę coś porobić w domku, bo tylko siedzę na bb i myślę o jednym
 
a ja dalej nie mam @ haha ;D mnie to czekanie zaczyna już poważnie bawić ;]

za jakieś 2 godziny znikam z forum i nie będzie mnie do poniedziałku.. bo Mój przyjeżdża i gdzież na weekend się wybieramy :):):) jak nie będzie @ to będzie się działo ;) gorzej jak @ przyjdzie, to lipa z przyjemności będzie.. trzymajcie za mnie kciuki by jednak @ nie przyszła i była fasolka! :):):)
 
Dobrze, że nie mam testu w domu, bo na pewno bym go zrobiła. Idę coś porobić w domku, bo tylko siedzę na bb i myślę o jednym
Ja też nie mam testu w domu:-D I dobrze :tak::-D
Jak nie dostanę okresu 2 czerwca to wtedy testa walnę:-D:-D

a ja dalej nie mam @ haha ;D mnie to czekanie zaczyna już poważnie bawić ;]

za jakieś 2 godziny znikam z forum i nie będzie mnie do poniedziałku.. bo Mój przyjeżdża i gdzież na weekend się wybieramy :):):) jak nie będzie @ to będzie się działo ;) gorzej jak @ przyjdzie, to lipa z przyjemności będzie.. trzymajcie za mnie kciuki by jednak @ nie przyszła i była fasolka! :):):)
Trzymam kciuki Kochana:tak::-)
 
No, jestem już w domku... po pracy..

Wynik z betki oczywiście 0,1

No cóż, trza się trzymać i brykać na całego w najbliższym cyklu :-)

I nie dać się zwariować, nie Dziewczyny ??? ;-)
 
Witajcie....to znowu ja
Widzę że być może niedługo ogłosicie nowe fasolki...suuper....trzymam kciuki za pozytywne testy.
Ja jestem w trakcie starań..ostani cykl miałam 26 dni...i teraz zbliża się owulka...
Chcemy wystarać się o dziewczynkę ale czas pokaże....ja koło połowy czerwca będę testowała...
Teścik już w domu czeka hihihi
Pozdrawiam i trzymam moocno kciuki za fasoleczki....
 
Witajcie....to znowu ja
Widzę że być może niedługo ogłosicie nowe fasolki...suuper....trzymam kciuki za pozytywne testy.
Ja jestem w trakcie starań..ostani cykl miałam 26 dni...i teraz zbliża się owulka...
Chcemy wystarać się o dziewczynkę ale czas pokaże....ja koło połowy czerwca będę testowała...
Teścik już w domu czeka hihihi
Pozdrawiam i trzymam moocno kciuki za fasoleczki....
To trzymam kciuki Kochana:tak: Starajcie, się z całych sił:-p:-D
No ja moge już testowac.. ale zaczekam jeszcze:-)
 
no ja sie mecze z ta przekleta @. wczoraj poklocilam sie z moim o dzidzie itp. wyglada na to, ze chyba troszeczke jeszcze poczekamy...:(
 
reklama
Do góry