reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Też się nad tym zastanawiałam, ale wyczytałam że jak się ma problemy z owulacją (np. policystycznośc jajników itp.) to testy nie działają, więc zrezygnowałam. Czytałam wypowiedź dziewczyny, której kiedy nie zrobiła takiego testu to wychodziło że ma owulkę i lekarz jej powiedział że niestety w przypadku broblemów z owulką testy nie spełniają dobrze swojej funkcji. Mi tez lekarz powiedział że to że czuję że jest owulka, np. ból jajników, śluz, piersi, wykwit pryszczy to wcale nie znaczy że owulka wystąpiła. To organizm tylko na siłę się stara zachowywać jakby wszystko było ok.
Ja na razie muszę się wyluzować. Jak w przeciągu najbliższych 4 dni nie przyjdzie @ to idę do gina.
 
reklama
Też się nad tym zastanawiałam, ale wyczytałam że jak się ma problemy z owulacją (np. policystycznośc jajników itp.) to testy nie działają, więc zrezygnowałam. Czytałam wypowiedź dziewczyny, której kiedy nie zrobiła takiego testu to wychodziło że ma owulkę i lekarz jej powiedział że niestety w przypadku broblemów z owulką testy nie spełniają dobrze swojej funkcji. Mi tez lekarz powiedział że to że czuję że jest owulka, np. ból jajników, śluz, piersi, wykwit pryszczy to wcale nie znaczy że owulka wystąpiła. To organizm tylko na siłę się stara zachowywać jakby wszystko było ok.
Ja na razie muszę się wyluzować. Jak w przeciągu najbliższych 4 dni nie przyjdzie @ to idę do gina.
Ja bym na Twoim miejscu juz poszła do gina..
 
witajcie dziewczyny nie jestem w ciozy :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
lekarz stwierdził ze testy zle pokazywały jakoś w to nie mogę uwierzyć bo po jego usg zaczęłam krwawic wiec niewiem co mam myslec :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Pzrykro mi :(
Niestety dużo zależy od tego co mamy w głowie. Dlatego własnie często jest tak że rano robi się test, wychodzi negatywny, a po południu okazuje się że przychodzi @ to kwestia odblokowania się. Niestety ciężko jest się wyluzować i nie myśleć o dziecku tak silnie i tak bardzo chcieć fasolki. gdzieś w głowie siedzi to pragnienie i powoduje że hormony burzą się do tego stopnia że wywołują objawy ciąży...
Taka "mądra" jestem ale sama nie potrafię sobie poradzić z tym wszystkim i tylko mogłabym całymi dniami płakać...

Trzymajcie się Dziewuszki :***

PS. A może jakieś sporty zaczniemy uprawiać?? Ja czasem chodzę na basen i saunę ale może warto by częściej. To bardzo odstresowuje :)
 
no ja własnie tez bym poszła na twoim miejscu

No własnie za pierwszym razem jak brałam duphaston na wywołanie to mi lekarz powiedział, że w ciągu 5 dni powienien wystąpić @ a jak nie wystąpi w ciągu 10 to mam natychmiast przyjść... Już sama nie wiem... Jak się nie będę lepiej czuła to chyba tak jak mi radzicie popędzę natychmiast.

Dobrze że jesteście :tak: (heheh.. chyba się powtarzam ale to takie miłe że można sobie podoradzać bez ograniczeń ;P)
 
a mi własnie termometr poszedł :( poszypały sie z niego tylko srebrne kulki;/ przestraszyłam sie bo rtec jest toksyczna :( nie wiem co sie stało, zczepnełam i mi sie w rekach skruszyła ta koncówka :( byłam wlasnie w aptece i mi powiedzieli, ze juz wycofali rteciowe;/
 
Moim zdaniem nie zaszkodzi wizyta u innego gina. Niech się zainteresuje lekarz co i jak, bo jeżeli aż 4 testy wykazywały obecność hormonu to znaczy że coś nie tak jest i trzeba zrobić badania dodatkowe.
Trzymaj się cieplutko i bądź silna!
 
a mi własnie termometr poszedł :( poszypały sie z niego tylko srebrne kulki;/ przestraszyłam sie bo rtec jest toksyczna :( nie wiem co sie stało, zczepnełam i mi sie w rekach skruszyła ta koncówka :( byłam wlasnie w aptece i mi powiedzieli, ze juz wycofali rteciowe;/

dobrze że nie pękł Ci w tym "innym" miejscu ! Ja własnie tego się obawiam i zaraz, wracając z pracy, kupię w aptece taki bez rtęci ;)
 
reklama
Sabina 617 na twoim miejscu wybrałabym się jak najprędzej do innego gina, 3-mam kciuki za wszystkie starające :) Pozdrawiam,
Dominika​
 
Do góry