reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Gratuluję:tak::-D A wiesz, że moja teściowa jak już wiedziała, że jestem w ciąży to mi powiedziała, że domyślała się bo byłam "zmieniona w oczach":tak::-)czyli cos w tych oczach jest;-):-D

cholercia to chyba cos w tym jest... moj tz wczoraj mi powiedzial ze wygladam inaczej... dokladnie chodzi mu o moje oczy... nie wiedzial jak mi to wytlumaczyc ale powiedzial ze wygladaja inaczej... ze w ogole w ciagu paru dni wygladam ,,powazniej'' i doroslej...
cos z tymi oczami musi byc...
 
reklama
Dziewczyny wielkie dzieki za podpowiedzi :-).

Zielona maupa wielkie gratulacje !!! - Ty szczęściaro :-) mało komu udaje się za pierwszym razem ... Super !!
 
KLAUDIA-i jak testowałaś:confused:

a ja jak nie przylezie ta wrednota to testuje w środe.:tak:
najbardziej to mnie bolą plecy niewiedzieć czemu:shocked2::baffled:
a temp.37 ale pod pachą morzna uznać za objaw?
NIKOGO niema???????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Naomi Agniesiak i Agapas dziekuje bardzo z gratulacje. Trzymam kciuki za wszytskie staraczki, zagladajcie czesto w lustra i szukajcie zmian w oczach - to chyba najwczesniejszy objaw :D

A tak na powaznie - cuda sie zdarzaja, zycze Wam duzo szczescia
 
Nie jeszcze nie.. Zatestuje w poniedziałek jak jutro nie przyjdzie @ jakoś sie boje znów rozczarowac:(
No nie... nie wytrzymam.. ;-) Zatestuj teraz, będziesz wiedziała na czym stoisz. Bo jeżeli @ się spoźnia a w ciąży nie jesteś to trzeba do gina leciec i na wywolanie.. ale ja wierzę, że się udało, więc śmiało rób teściora:tak:
Ja swojego robiłam o 18:00 dzień przed spodziewaną @ i to nie dlatego, że miałam go robic tylko od tak bo pomyślałam,że mam 3 testy to mogę sobie jeden zużyc dla zabawy:tak::-D
 
a ja dzisiaj zatestowałam i wyszła druga kreska ale bardzo blada:baffled:
@ w środe-oby nie przylazła.:sorry2:
KLUDIA -bo ja sama niemoge sie doczekać na twój teścik.trzymam kciukaski.:tak:
 
reklama
Do góry