reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
kalgonko, nie ma co teraz gdybac o miesniakach, idż jutro zrób usg i wszytsko bedzie jasne. nie bede ci teraz mówic z jakich przyczyn moze byc to krwawienie. po prostu idż i zrób usg!!!! i z wynikiem do lekarza!!
no i napisz tutaj co wyszło w usg!!
 
kochanie, teraz nie ma co sie stresowac, tylko idź sie wyśpij i jutro pedem na usg!!!! i pisz co i jak :)
jestem położną, wiecjak bedziesz chciała pogadac, to śmialo :).
najlepiej zaloguj sie , to bedziesz mogła pisac na priva
 
heh strasznie dziwna sytuacja....ja nie uwierzylabym ginowi ze jestem w ciazy jakbym malej na usg nie zobaczyla...heh...pozatym jestem w tym samym wieku a troszke inaczej to traktuje...bez obrazy ale to albo brak wiedzy albo dziecinnosc....


a wogole to mam nadzieje ze jutro bedzie wszystko oki i przypilnujesz tego swojego "lekarza" bo skoro chodzisz prywatnie to moze on od ciebie tylko ciagnol kase? teraz ciezko o dobrego lekarza...niestety...Albo poszukaj innego albo pojedz do szpitala...
tam napewno zrobia usg...

No i poczytaj troszke o wszystkim...
 
Troszkę dziwne podejście....... jak i Twoje tak i lekarza. Sory ale tak uważam
Mam nadzieję że wszystko bedzie w porządku i z Toba Kalgonka i maleństwem.
 
Witam
Od kilku dni przegladam wasze forum i postanowiłam napisać. Nurtują mnie pewne pytania i mam nadzieję że u was uzyskam jakieś odpowiedzi:) A więc; przez 4 noce miałam straszna zgage(21-24dc uczucia wymiotne) do 2 dni bola mnie piersi tak z boku az pod pache( lewa bardziej) i zauwazyłam od kilku dni mleczny śluz nierozciągliwy (wew i na brzegach). Dziś mój 26dc najwcześniej test mogę zrobić w piątek. Ale czy jest sens czekać na cud przy takich objawach?
Pozdrawiam
 
Witaj Czarna :) :) :)

Dziewczyno...ty się ciesz bo na moje oko to objawy fasolkowe ;) :) Wiele BabyBoomowiczek tak właśnie opisywało objawy zafasolkowania...
A sens czekania na dzidziusia jest zawsze...

Testuj w piątek i wklejaj nam piękny teścik z II...życzę Ci fasolki pod serduszkiem... :) ;) :)
 
reklama
Ojjjj monika3 czytając twoja odpowiedz az mi serducho do gardła podeszło, ale zaraz się opamietałam i powiedziałam nie nie nie niebędę się nakrecać:))) Rozczarowanie tak strasznie boli:((( Aha i bardzo dziękuje Ci za tak szybka odpowiedz.

Pozdrawiam i za Ciebie oraz wszyskie trzymam kciuki aby się udało
 
Do góry