reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

ewan-Augustowianka pisze:
pewnie będziesz mamą wrześniowo-pażdziernikową

mozesz mi tez cos takiego wykrakac?? My Moniki lubimy w komplecie :D :D

moniko3 ja tez mysle ze ten pierwszy cykl bedzie ostatnim i zobaczysz II piekne kreseczki .... ja juz takie zobaczylam  i to wlasnie po 1 cyklu staran :) Powodzenia :)
 
reklama
ewan-Augustowianka zobaczylam , ale juz nie jestem ...... :( ... (poronilam w 11 tygodniu) ..... ale dziekuje i mam nadzieje ze gratulacje beda w styczniu ;)
 
juz moge :) , minelo wlasnie pol roku .. a kiedy mozna bylo?? w sumie juz po 3 miesiacach , ale mialam rozne problemy typu , przeziebiony pecherz, angina... wiec wolalam wyzdrowiec calkiem :)
 
MoniQa pisze:
ewan-Augustowianka pisze:
pewnie będziesz mamą wrześniowo-pażdziernikową

mozesz mi tez cos takiego wykrakac?? My Moniki lubimy w komplecie :D :D

moniko3 ja tez mysle ze ten pierwszy cykl bedzie ostatnim i zobaczysz II piekne kreseczki .... ja juz takie zobaczylam i to wlasnie po 1 cyklu staran :) Powodzenia :)
czego wam życzę... tlko zabierzcie mnie do kompletu...(swoją imienniczkę) będzie nam raźniej, a może niebawem się okaże że nas więcej???hurtem może łatwiej będzie można...........jak myślicie? tymczem dobrej nocki życzę :)
 
Sossenko jak najbardziej bierzemy Cie do naszego hurtu ;) ... zreszta wszystkie imienniczki i nie imienniczki tez :) ...

ewan-Augustowianka no kiedys musi sie udac .... a teraz to juz napewno :) buziaki :-*

a teraz ja tez mykam do lozia ... dobranoc, kosmatych snow , do jutra :) :-*
 
Monis zobaczysz ze napewno szybkos ie uda!!!! nic sie nie martw!!niewolnos ie zamartwiac!my tu wszystkie brzuchatki myslimy o was i trzymamy kciuki byscie jak najszybciej zafasolkowaly
1!!
 
reklama
Do góry