reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

LILITH, ja co prawda nie w zaawansowanej , ale tez nie moge uwierzyc. piersi bolace mi o tym przypominaja i mdłosci. dobrze, ze teraz na swieta, troszke mi lepiej to podjadlam sobie. a smaki to tak mi sie zmieniaja, ze przerazona jestem. do tej pory przepadalam za oliwkami. teraz na nie patrzec nie moge. tak samo jak na śledzie. dziwne, czuje sledzia i juz mi sie zbiera:( a naprawde kochałam wczesniej sledzie. tylko chodze i mnostwo pije. ktos mi mowil, zeby duzo nie pic bo bede miala za duzo wód płodowych ale to chyba jakis zabobon jest. tak samo jak z tym, zeby kupowac ubranka dopiero ok 3-4 tyg przed porodem, bo wczesniej to przynosi pecha. A wy co o tym sądzicie?

 
reklama
Oj te pierwsze objawy. Tak bym chciał coś poczuć! Na razie tylko czuję kłucia w okolicy lewego jajnika, z którego tym razem było jajeczkowanie! Mam nadzieję, że to mój maluszek się przeciska :)
 
dzisiaj rano mj maz przyłożyl mi głowe do brzucha i "rozmawiał z synkiem". jejku jakie to słodkei uczucie... mam nadzieje ze niedługo faktycznei synek tam bedzie. tzn w brzuchu u mnie :)
czekam.... czekam.... czekam....
 
Wczoraj na nationale geografic był o 19 program "w łonie matki" super! Oglądałaś kiedyś??? Zdjęcia z usg 4d i pokazane od pierwszego dnia co się dzieje naprawdę niesamowity! Jak mam fasolkę to właśnie się biedactwo przeciska przez jajowód! Mam nadzieję, że tak właśnie się dzieje a na sylwestra będzie już na miejscu!
 
reklama
Do góry