reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

No więc dziewczyny zrobiłam sobie dzisiaj betę hcg i wynik niestety ujemny....zostaje mi tylko czekać na tę cholernę @,która ma nadejść 17.12. Zmartwilam się podwojnie poniewaz skoro to nie ciąza,to skąd te bóle krzyża,ktorych nie mialam,te ciągnięcia jajnikow i ten sluz kremowy.No cóz pewnie to jakies chorobsko sie przyplatalo i to mnie martwi bo nigdy sie tak nie czulam. :-[
 
reklama
troszke mnie nie było, ale .....
widziałam Dzidzię:)
6 tydzień:)))))))))))))
żadna pozamaciczna jak mnie straszyli lekarze. normalna ciąża:)
nie wiem jak wstawic suwaczek, ale mam duzo czasu zeby nadrobic.
najgorsze tylko co mnie męczy; mdłości. straszne. cały dzień. codziennie. prawie nic nie jem, bo od razu wymotuje.
jak mam dostarczac czegokolwiek dzidzi? boje sie, ze tak osłabnę, że dzidzia też.
boje sie poronic z tego niejedzenia.
juz nawet nie mam apetytu.

 
aniu-n wielkie gratulacje!!!!!!! Dobrze, ze dzidzia mieszka tam gdzie trzeba. To super. Jesli chodzi o niejedznie, to sie nie martw. Moja kolezanka miala tak do 4 mies wlacznie i ma piekna Agatke. Poza tym pamietaj, z kobiety w obozach koncentracyjnych tez rodzily. Wszystkobedzie dobrz. Tylko przemycaj folik, bo to podstawa. Sprobuj jesc jeszcze troszeczke lezac w lozku rano. Zanim sie podniesiesz. Pozdrawiam zyczac Tobie i malenstwu zdrowka
 
wiecie co......
mam jakies paskudne upławy.
jakies takie żółto-zielonkawe.
a przed chwila wypatrzyłam chyba ślady krwi. juz sama nie wiem.
nic mnie nie boli.
gdyby coś było, to już bym się źle czuła, tak?

 
ANIA-N z całym szacunkiem, ale dziewczyno, Ty się nas nie pytaj tylko leć do lekarza. To jest za ważna sprawa! 6 tydzień i krwawienie... a śluz wyg ląda jakbyś miała stan zapalny i wcalenie musisz się źle czuć!!!
 
Aniu-n ja cię nie chcę straszyć, ale moja wrześniowa ciąża tak właśnie sie zakończyła najpierw niewielkie smugi krwi a na drugi dzień małe krwawienie a popołudniu krwotok i po wszystkim więc leć do lekarza. W każdym razie ja teraz na pewno przy najmniejszym krwawieniu tak zrobię
 
reklama
to co uwazalam za krew nia nie jest. moj facet sie uparl ze przesadzam, chcial zobaczyc i stwierdzil ze mam juz nic nie czytac o ciazy bo wymyslam.
ale macie racje i o tym tez wiem, w pon akurat mam wizyte, spytam sie o te upławy. dziwne tylko ze nie mialam nic, a po ostatniej wizycie w szpitalu cos mi zaczelo dolegac z tym sluzikiem.
 
Do góry