reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Bardzo dziękuję za wyrazy współczucia :) Już teraz się przyzwyczaiłam, ale początki były bardzo trudne... np. zdarzało się, że czekając aż się woda na mleko zagotuje zasypiałam stojąc przy kuchence :)
 
reklama
wierze bo pamietam jak moj synek wstawal jak byl malutki kolo 6 ale pozniej zasypial ale te godzinki dwie byly straszne zasypialam jak bujalam go w wozku albo na podlodze ..teraz mi to wynagradza ;D
 
Dziewczyny a do tych moich objawow,ktore opisalam wczesniej doszedl dzis rano POTWORNY bol na dole brzucha,ktory trwal ilka minut i przeszedl no i teraz juz nie mam zadnych boli ani ciagnięc jajnikow.....wiec juz sama nie wiem co o tym myslec
 
ala261 pisze:
Dziewczyny hmm....mam takie objawy jakich nigdy przed okresem nie mialam tzn-mam cały czas taki ciągnący prawy jajnk,bole na dole w krzyzu{nigdy tego nie mialam}i sporo takiego mlecznego sluzu.Do @jeszcze 7 dni więc na test za wczesnie...juz nie moge sie doczekac zebygo zrobic!!!! ;D

alu te objawy wskazują na fasolkę. zwłaszcza jajniki i bóle krzyża tym bardziej że wcześniej takich nie miałaś ;) Może to fasolka sie zagnieżdża ::)
 
a u mnie hmmm, troche trodno powiedziec, bo troche ciagnelo, ale za to juz kilka dni -o dziwo- pobolewaja mnie piersiatka a tu jeszcze owulacja sie na dobre nie skonczyla...hmmm

ala 261, a taki sikany test juz robilas? najlepiej zapytac sie Elzbietki co do bety.
 
reklama
Do góry