reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Dziewczyny, skoro owu mi się przesunęła (najprawdopodobniej) , to @ dostanę później i logicznie cykl mi się wydłuży i chyba nie ma sensu testować, gdyż pewnie przyniosłoby to ten sam efekt, co np. testowanie w 22 dc przy 30 dniowych cyklach, czyli prawdę mówiąc niczego nie dowiedziałabym się ze względu na zbyt wcześnie zrobiony test. Nie wiem co myśleć - nie uśmiecha mi się przez kolejny tydzień zastanawiać się kiedy ów @ do mnie zajrzy,z tego względu że od jutra będę zmuszona nosić wkładki, ponieważ perspektywa z tamponem,w oczekiwaniu na okres mnie przeraża :p :( a nie chcę być zaskoczona w najmniej odpowiedniej chwili czy miejscu. Nie wiem, czemu ale wydaje mi się, że to jedynie będzie wydłużony cykl.. (choć chciałabym się mylić:))
 
Witajcie :):):)

Dominika ja tez mam 30dniowe cykle i tez mi sie owu przesunela powinnam miec 30.10 i do tej pory cisza...lekarz stwierdzil wczesna ciaze choc test w dzien @ nie pokazal pozytywnego wyniku:) wiec trzymam kciuki za ciebie kochana obys miala dobra wiadomosc jak ja:) ja czekam do poniedzialku i wizyta o 19:) w koncu:)
 
Witam się,

Dominika musisz cierpliwie poczekać, tym bardziej jak nie wiesz o ile Ci się przesunęła owulka. A wkładka w zupełności wystarczy w razie czego.

U mnie dziś spadek ale nie spadek jeszcze na @ tylko jak 3 wyższa.. dziwne bo dość mocno opadła.. No chyba, że to będzie krótszy cykl, 26 dniowy jak dawniej.
Już mam dość tego gadania o staraniu, dotarlo do mnie, że u nas nie ma szans na fasolkę, nie będę się łudzić, prawie 3 lata z przerwami to kupa czasu i wiem, że problem tkwi po mojej stronie - zrosty albo po męża jak dawniej - armia. List z kiniki nie zdążył przyjść, więc jestem w dupie.
W dodatku mamy ostatnio ciężkie dni z mężem :(
Tak więc dalej na luz, jestem z wami nadal ale już nie podchodze do tego jak do starań bo to bezsensowne :)
 
Będzie dobrze, jak przestaniemy się starać. Muszę się w końcu skupić na moim życiu obecnym, mężu, córce i tym co mam :) Na siłe nic nie zdziałam tylko pogarszam sprawę :)Za was oczywiście trzymam mocno kciuki :)
 
Lilith-może właśnie jak odpuścisz to się uda? A nie możesz zadzwonić do kliniki żeby jeszcze raz wysłali list?
Mi dziś termometr zadziałał więc pierwszy pomiar za mną ;)
 
reklama
Już się skupiałam na wielu rzeczach, do tego stopnia że zapominałam który mam dzień cyklu, juz sobie wcześniej wiele raz odpuszczałam i tez nie wyszło, więc mam dość.. Mam dziś paskudny dzień ogólnie.. i ciesze się, że podjęłam taką decyzję.

Martusia, widziałam juz Twój pierwszy pomiar :)
 
Do góry