reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Dobrze, że termometr dziś zadziałał ;) bo nie mam na razie jak do zegarmistrza jechać... a nie wiem w ogóle co to za bateria była-wiem, że od zegarka była za mała...
 
reklama
Oby działał też jutro i do czasu aż będziesz mogła ją wymienic :D A może zamów sobie na allegro jakiś termometr ?? ;>
 
cześć :-D
mamy wyniki badań armii!!!
Nie jest źle. Jedynie aglutynacja wyszła podwyższona, mam nadzieję, że to nic strasznego. Wiem co to jest, ale nie wiem co się z tym robi. Może któraś się orientuje?
Jak będziecie chciały, to wam wkleję te wyniki. Mam je wpisane też na 28dni.
 
Lilith-nie chcę wydawać kasy na nowy, zwłaszcza że ten całkiem dobry-ma 2 miejsca po przecinku.
kahaka-super że z armią wszystko ok-cieszy nas to bardzo :)
 
martusia nie mam konta na żadnym serwisie:-( kiedyś miałam na nk ale wywoływało to zbyt dużo kłótni z moim M więc swierdziłam, że nie warto i usunęłam a juz niczym innym typu facebook się nie interesowałam. cieszę się, że termometr dziś nie nawalił i zyczę dużo cierpliwości i dyscypliny w pomiarach:-)
dominikano najgorsze jest te czekanie, ale niestety nic nie da się zrobić żeby to jakoś szybciej minęło:-( może chociaż będzie za to nagroda:-) długo się już starasz?
lilithtulę mocno:-)
kahakacieszę się, że wyniki dobre przynajmniej mąż teraz wie, ze nie stresował się badaniem na darmo:-)
cikawe jak tam dziś poziomki i jej maluchy:-)
a u mnie dzidziuch nadal wyrabia, wczoraj ieczorem jeszce mnie potelepał nad kibelkiem:eek: ostatnio sisotra mi mówiła, że gdzieś czytała, ze im kobieta ma większe mdłości tym dziecko inteligentniejsze będzie bo to jakiś hormon czy coś:happy2: jak to to moje będzie geniuszem:-):-):-):-)
 
Lilith co do twego podejscia to ja sie zgadzam i tez to wprowadzam. za b. sie skupiamy na tym ciazeniu a nie doceniamy tego co juz mamy.moze jak odpuscimy i troche odpoczniemy psychicznie to nam sie uda.kochana ja juz tez jestem tym zmeczona.
Kahaka fajnie, ze z armia wszystko ok.ale co zrobic zeby zolnierzyki sie nie sklejaly ze soba to nie wiem.pewnie lekarz bedzie wiedzial.teraz to musisz u siebie wyczuc owulke i do dziela.
 
reklama
Do góry