reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
a u nas powoli zwiększamy dawki Bebilonu :sorry2: Za to wieczorkiem i nocą pierś jest niezastąpiona - Misiowi się przyjemniej zasypia.
Faktycznie za Waszymi radami jabłko z marchewką smakowało lepiej niż osobno :-D
Brokuły i ziemniaczki też smakują. Dziś zobaczymy szpinak i wprowadzamy zupki. :-D
Na razie mam zamiar dawać ze słoiczków ale jak spróbuje nowych smaków to biorę się za gotowanie.

Najlepszy numer to taki,że jako jedni z ostatnich wprowadzamy dopiero nowe rzeczy a ja mam najwięcej postów o karmieniu, hahahahahahaaahaaaahhahahaahahaah:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
buuuuuuuuuuuuuuu
dzis odciagnełam w pracy 70 ml:-(a wczoraj nawet nie zdązyłam wziąść w reke laktatora:zawstydzona/y:
nocne karmienie nie starcza juz mojemu Smykowi:-(bywa ze po zjedzeniu obu piersi płacze w nocy i musze mu dac butelkę:-(ehh tak mi żal chociaż i tak długo wytrzymalam walcząc bo przeciez od 3 tygodnia zycia Marcel jest dokarmiany:zawstydzona/y:ważne że te pół roku coś tam tej piersi dziennie wypił:sorry2:
 
nie przejmuj się niekat za bardzo..i tak długo podtrzymujesz laktację.:yes:
u nas jeszcze ciągle jest cycuś..szczeg. w nocy..mimo że wieczorem jest butla..,i jak gdzieś jedziemy..albo poprostu czuję że mi leci mleczko..
 
My drugi dzień pijemy Hipp Bio i drugi dzień mamy normalną kupkę:happy2:,aż się dziecko(odpukac)grzeczniejsze zrobiło:szok:i więcej pije soku w ciągu dnia.Nie rozdrabniam jej już tych obiadków boboVita,je sobie takie z "przeszkodami":-D.A i przepada za Flipsami,ale nie tymi o tej nazwie(bo musze stwerdzic,ze się zepsuły,nie sa takie jak dawniej)za to te Mr.Snaki są pycha.:tak:
 
Basia też wczoraj zjadła pierwszą chrupkę kukurydzianą, taką długą na ok. 15 cm.:-) opczywiście pod nadzorem, bo przecież nie ma zębów:-D ale poszło jej to bardzo szybko
 
Miśce coś zupki nie bardzo podchodzą - albo ja nie umiem gotować, muszę spróbować jakiś słoiczek i wtedy zobaczymy czy to moja wina czy ona po prostu tak ma:baffled:

Za to jadłaby wszystko to co my, biszkopty, flipsy uwielbia, a i dziobnie czasem po troszku tego co my :-D
 
reklama
Do góry