reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

No fakt kapuste tez przykladalam ale to mi mama poradzila i wy tez pislayscie nie polozna.

Ninja to fajnie i Ty pospals sobie
Wstyd mi sie przyznac bo ja nie mam pojecia jak sie takie rzeczy gotuje.Mleko jest na ostatniej pozycji w moim menu:zawstydzona/y:Chyba nawet ryzu na mleku nie umiem ugotowac bo nie wiem czy ryz powinno sie gotowac osobno czy wrzucic do mleka:-pAz mnie zatrzeslo jak pomyslalam o zupie mlecznej :no:
 
reklama
Ninja tak myslalm ze nie dalas krowiego,ale juz nie chcialam sie pytac czy dajesz kozie czy modyfikowane jakos gotujesz bo nie chcialam wyjsc na glupka heheh.
No i jak ja nie palne czegos glupiego to nie jestem soba:-D:-D:-D
 
My też mieliśmy to Bebiko smaczny sen,ale pluła nim niesamowicie (dodam że to były piewsze próby butelkowe),więc tatus kupił Nana i po dalszych próbach..wczoraj wypiła rano 90ml..i wieczorem też jej dałam..niezabardzo jej to szło,ale też z 90 wycmochała:-)..
Ponoć po tym Bebiku fajnie dzieci spią:tak:
 
Kurcze, dziewczyny, co to za Bebiko smaczny sen bo u nas młody potrafi 4 butle w nocy zjeść, a jak głód go obudzi, to już później do rana kwęczy co pół godziny i trzeba z nim balować. Na NAN2 źle nam zareagował, więc je NAN1 z kleikiem ryżowym a docelowo mamy przejść właśnie na Bebiko:confused:
 
Nie wiem czy wam się zdarzyło, że dziecko jak u nie smakuje zupka to wymiotuje:szok:. Moja Tosia jak 2-gi dzień dam jej tą samą zupkę zmusza się do odruchów wymiotnych:wściekła/y::wściekła/y: nie pluje tylko od razu chce to zwymiotować i. A jednorazowo zje mi max 1/2 słoiczka zupki:zawstydzona/y::-(. Także wygląda to tak, że daję jej 2-3 łyżeczki i jak widzę, że zaczyna kombinować to koniec jedzenia i cycuś wędruje:crazy:. I to wypróbowałam chyba wszystkie smaki. Czasami się zdarzy, że zje na drugi dzień drugą połowe słoiczka ale rzadko. No i pod wieczór owoce z kaszką manną (zwykłą).
Weronikaa- a ta kaszka co kupiłaś zawiera gluten? Bo ja się naszukałam wszędzie kaszek z glutenem i wszystkie są bezglutenowe i kupiłam zwykłą kaszkę mannę i gotuję na wodzie a następnie łyżeczkę dodaję do owoców.

Zastanawiam się czy może jej ugotować zupkę. Pediatra nam kazała podawać mięsko to myślałam, żeby do zupki dodać indyka ze słoiczka gerbera:confused:. Któraś z was coś takiego kombinowała?
 
PM - a nie możesz ugotować kawałeczek piersi indyka i zmiksować blenderem w zupce? Ja mam zamiar tak robić (malutkie porcje królika też już mam zamrożone :-)
A zupki już wiem jak gotować bo podpatrzyłam przy Majeczce :-)
 
reklama
PM moja Mela tak reagowała na zupki:no: po pierwszej łyzeczce był odruch wymioty i zupy zaczeła jeść nasze bo zadne jej nie podeszły ani słoiczkowe ani przezmnie gotowane:baffled:
ale deserki jadła słoiczkowe:tak:
 
Do góry