reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

U nas od tygodnia nie było już kupki, a jem cały czas te same rzeczy, nie wiem co powinnam zjeść czy wypić żeby Basia jednak zrobiła. Najgorsze że dałam jej wczoraj nawet czopka bo popołudniu płakała i miała wzdęty strasznie brzuszek, ale nic to nie pomogło :baffled: Możecie mi coś poradzić ze swoich doświadczeń?
 
reklama
Nie dawałam jej jeszcze żadnych herbatek, na razie tylko pije mleczko, ale chyba będę musiała spróbować bo już nie wiem co robić.
 
AsiaM, nie mam pomysłu. Ja chyba sobie dzisiaj kupię winogrona, bo poprzednio ją trochę przeczyściło po winogronach, a moja babeczka drugi dzień bez kupki. Ale nie wygląda na to, żeby jej to przeszkadzało. Brzuszek ma miękki, żadnych bączków czy prężenia się.
 
AsiaM u nas to samo było poszło po czopku, teraz nie ma znowu kupki, meczy sie ale nawet czopek nie pomógł, herbatke z kopru dałam...
 
U nas od tygodnia nie było już kupki, a jem cały czas te same rzeczy, nie wiem co powinnam zjeść czy wypić żeby Basia jednak zrobiła. Najgorsze że dałam jej wczoraj nawet czopka bo popołudniu płakała i miała wzdęty strasznie brzuszek, ale nic to nie pomogło :baffled: Możecie mi coś poradzić ze swoich doświadczeń?
Asiu a może spróbuj arbuza lub winogrona - z reguły działają przeczyszczająco, więc może pomogą...!?:confused: Ja przy Zuzi też miałam takie historie; raz to nawet pobiła rekord i 10 dni się nie załatwiała, ale nawet marudna bardziej z tego powodu nie była... A lekarka powiedziała mi, że dziecko na piersi do dwóch tygodni może się nie wypróżniać, i że widocznie mam pokarm "bezresztkowy" jak to nazwała..;-)
 
Asiu-Domis tez mial klopot z kupka i tez czopki nie pomagaly ale jak zrobilo sie cieplo to wkoncu :tak:pije mi z butelki herbatki i pomogla nam nawet "herbatka ulatwiajaca trawienie" Hipp
 
reklama
Mamy dzidziusiów bezkupkowych spróbujcie przepajac niemowlaki przegotowana woda miedzy karmieniami.Unas dzialalo to lepiej niz herbatki- po godzinie bya kupa gwarantowana.Powodzenia
 
Do góry