reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Nie no łyżeczkę mam właśnie silikonową i nie było problemu z umiejscowieniem papu tam gdzie trzeba:-),próbowałam też morelek jej dac ale też nie chętna była to jeśc.Może faktycznie lepiej zacząc od podstaw,bo herbatkę jabłko/melisa już pija.
 
Dziewczyny wiecie cos na temat taki- ze podobno jak sie je duzo tzn 1x dziennie serkow homo typu danio itp to dzidzia ma problemy z kupka? bo tak mi ktos powiedzial ale nie slyszalam predzej nic na ten temat:confused:
 
kasik ja nic nie słyszałam,ale powiem ci że ja 2 razy dziennie jem danio i to od dawna a mała robi kupę co 2 dni(ale 2 dziennie)i zero problemów z tym jak widać i czuć:-D
 
u nas, jak Ninja..Tośka robi po pare dziennie mimo że ja jadam danio (i to pere na dzień-czasem):-)
 
Hym bo znajoma mi powiedziala ze w szpitalu polozna tak mowile ze jak sie je duzo serkow tego typu to dzidzie maja z tym problem ale nie bardzo mi sie w to chcialo wierzyc hym nie wiem co to za polozna ...:baffled: wiec was zapytalam co wy na to:-D
 
Kasik25 ja też jem dużo nabiału (serek wiejski, Danio, Fantazja, itd. itp.) i nie ma problemów z kupkami...:no: Pierwszy raz słyszę, żeby z tego powodu był problem z wypróżnianiem...?:confused: Ja bym się bardziej spodziewała wysypki na tle alergicznym (na mleczko krowie)...:hmm:
 
reklama
Do góry