reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Karmimy...

reklama
Julka dostaje tylko mleczko mamusi :-) i to jej wystarcza
przybiera prawidło, choć czasem domaga sie też drugiego cycusia :-D
teraz próbowałam jej podawać też wodę, bo taki upał ale nie chce :-( może wypiła w sumie 10-15 ml , a jak jest spragniona to chce mleczka:baffled:
 
tak wiem
normalnie jej nie dopajam
ale w ten swar chciałam dawać jej troszkę wody bo mleczko jest słodkawe i początkowo jak jej się chciało pić to nawet cyca wypluwałą i krzyczała ile sił w płucach
 
kasia- czytałam, że jak jest upał to mleko matki staje się bardziej rzadkie i dzięki temu zaspakaja potrzebę pragnienia dziecka. Także lepiej przystaw je do piersi:tak:.

Ja też karmię piersią. Ale trudno określić ile Tośka jada, bo czasem jest do piersi przystawiona co godzinę a czasami nawet co 4h. Tak samo jeśli chodzi o intensywność ssania. Raz ssie krótko raz dłużej:-p.
 
Pochwale się, bo wczoraj zjadłam mały kawałek torcika z truskawkami - mniammmmmm i póki co Nelce nic nie jest :-):-D:-) JUPPI :rofl2::-) To znaczy, że moge jeść truskawki?!?!?!:confused:
 
aż sie boje o tym pisac bo nie chce zapeszyć...ale wyglada na to ze mój Smyk wcale nie jest takim beznadziejnym alergikiem - truskawki zaliczone i podjadam Monte... na razie buźka gładka i nie odnotowuje tez zmian w kupce:tak:
 
Weronikaa, Niekat, no widzicie... już nie jest tak źle... może po prostu nasze pociechy są starsze i lepiej przyswajają nowości, które im serwujemy...
U mnie na przykład małej nic nie wysypuje na długo... za to ja mam jakieś dziwne plamy na rękach i piersiach... może to uczulenie na proszek Joli:confused: Dzisiaj kupiłam płatki mydlane i zobaczymy, czy będzie lepiej
 
reklama
Do góry