reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Zuzia nie ma problemu z lekarstwami z łyżeczki a jak jej podaje cebion ( kwaśny trochę ) to się przekrzywi a potem jest zadowolona:-)
 
reklama
Julka lekarstwa je ładnie z łyżeczki a jak bawi się zabawkami na leżaczku to moge jej podawać wszytskie smaki i o róznych konsystencjach a ona zje i wypije wszytsko :-D czasem się trochę pokrzywi (wit D), lu skwasi (wit C) a czasem nawet nie zauważy tylko śmieje się do świnki , owieczki i krówki :-D

Julka kończy za tydz. w sobote 3 mies. a mi zostało wit. K tylko na jutro myslę że już nie będe dokupywac nastepnej butelki (bo nie kosztuje kilka złotych :-() a może sądzicie że powinnam:confused: czy można skończyć ciut szybciej czy lepiej podawać dłużej wit K:confused::confused::confused:
 
ja tez nie bedę dokupowac - najpierw miałam butelkę a potem kapsułki - tansze i chyba łatwiejsze w dozowaniu bo wiadomo ze jedna kapsułka na dzień:tak:
 
Darinia - jak ja Ci zazdroszczę tych truskawek - mnie aż skręca jak je widzę. A ile szt. zjadłaś??

Ja czasami zapomniałam i nie zawsze miała dokładnie 2x tą witaminkę podaną :zawstydzona/y:
 
weronikaa - wstyd mi ale miało być kilka a skończyło się chyba na pół kila :zawstydzona/y: aż żal było a ja zapomniałam jakie mogą być konsekwencje :-(
 
reklama
Do góry