reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

reklama
Darinia, jeśli te krostki są takie białe w środku, to raczej efekt hormonów. Alergiczna wysypka jest zazwyczaj sucha w dotyku i cala czerwona. A jakieś podejrzane rzeczy jadłaś? Np nabiał, ryby, orzechy, mleko, cytrusy, owoce pestkowe (śliwki, morele, truskawki), pomidory, miód, jajka - to takie najczęściej uczulające produkty, które przyszły mi teraz do głowy.
 
Giza - są czerwone ale białe w środku ja jem to co od porodu nic nowego nie wprowadzałam a dopiero teraz jej to wyszło to jak są one od hormonów to też smarować?
 
Darinia, ani u Przemka ani teraz u Milenki niczym tego nie smaruje. Nie pamiętam jak długo może sie to utrzymywać. Ale chyba za kilka dni powinno zacząć znikać, tak mi się wydaje.
 
pytanie do mam karmiących piersią podajecie witaminę K?
bo ja nie dostałam recepty przy wypisie ze szpitala a moja położna stwierdziła że nie trzeba podobno to od niedawna sie podaje
 
Darinia, nam pediatra kazała podawać witaminę K - "vita K". Możesz ją kupić chyba też bez recepty. Jest w kropelkach i w kapsułkach. Nam lekarka poleciła tą w kapsułkach. I mamy ją podawać do końca 3-go miesiąca.
I też nie dostałam żadnej recepty w szpitalu. Dopiero od pediatry jak była u nas na patronażu.
 
a te kapsułki jak się podaje? moja położna mówiła że nie trzeba a w książeczce zdrowia dzecka mam napisane żeby podawać ale nie wpisali dawki bo lekarz nie zalecił a wizytę mam dopiero po świętach nie wiem co robić
 
reklama
Do góry