reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmimy...

Monika ja już wypróbowałam najpierw jadłam po dwie czekoladki z bombonierki a wczoraj parę kawalków czekolady z bakaliami i raczej nic się nie dzieje;-)
 
reklama
ja przez pierwsze 4 dni jadłam tylko wszytko to co miało nie wywoływać alergii ale potem w domu zaczęłam powoli jeść nowe rzeczy i nic sie nie działo nawet po czekoladzie ale soki pije jabłkowy z wodą no i nic pieczonego i zero cytrusów
 
darinia i inne mamy po cc- jak to jest z karmieniem piersia po cesarce:confused:. Zwłaszcza tego pierwszego dnia, przeciez trzeba leżeć przez 12 h , czy to nie jest jakimś dużym utrudnieniem:confused:
 
Nulcia i tak nie karmisz dizecka przez ten czas bo dostajesz antybiotyk dość mocny nie pamiętam dokładnei ajk sie anzywa i przez ten czas dziecko jest dokarmiane
 
Ja lezalam po pierwszej cesarce 24 godziny. Polozna przyniosla mi synka do karmienia nie dluzej jak godzine po porodzie i "nalozyla" na piers. Troche to dziwnie wygladalo (maz zrobil zdjecie :-D), ale Maly zalapal o co chodzi. Na noc zostalam sama, a nastepnego dnia (do wieczora) znowu polozona "nakladala" mi synka na piers.
 
Mrówa, ja po cc nie dostawałam żadnego antybiotyku i dostałam małego jak jeszcze znieczulenie działało. Ale pierwszego dnia nie bardzo miałam czym go karmić, chociaż przystawiałam go do piersi, więc musiał być dokarmiany.
 
Mrówa, ja po cc nie dostawałam żadnego antybiotyku i dostałam małego jak jeszcze znieczulenie działało. Ale pierwszego dnia nie bardzo miałam czym go karmić, chociaż przystawiałam go do piersi, więc musiał być dokarmiany.
ja miałam i z Mela i z Konradkiem i dostałam ich do akrmienia tak 20h po porodzie moze troche wczesniej juz nie pamiętam;-)
 
u mnie to dziwnie było bo na dokarmianie mlekiem musiał zgodę dać lekarz a tak to oni dokarmiali herbatką mała pierwszego dnia nie wiedziała o co chodzi z ssaniem no i zabierali mi ją bo nie bardzo mogłam ją podnieść albo zmienić pozycje do karmienia ale drugiego dnia już piła sama tylko też co położna to inaczej mi ja przystawiała trzeciego dnia już jej nie oddałam na noc i sama się nią opiekowałam i trafiłam na fajna pediatrę od tej chwili moje dziecko pije ile sie da
 
reklama
karmicie tylko piersią czy dokarmiacie? bo moja mała teraz dużo pije i sie boje że może mój pokarm jest słabej jakości
 
Do góry